BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Sağlık Bakanlığı 4958 Temizlik İşçisi Alımı Başvuru Ekranı! KPSS’siz Başvuru DETAYLARI! basvurusonucu

Sağlık bakanlığı tarafından bir yeni istihdam projesine daha imza atıldı. 10.900 kamu personeli alımı için başvuru şartları ve tarihi bakanlık tarafından İŞKUR üzerinden duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı 4958 Temizlik İşçisi Alımı Başvuru Ekranı! KPSS’siz

Başvuru yapacak olan adaylar için başvurular başladı.

KPSS’siz Yapılacak Olan Alım Başvuruları Başladı

Sağlık bakanlığı tarafından açıklanan temizlik personeli alım ilanı 22 Mart tarihinde başladı. Hastanelerde çalıştırılmak üzere 4.958 personel alımı KPSS puanı gerekmeksizin kura yöntemi ile adaylar seçilecektir. Başvurular başlamış olup başvuru kılavuzu yayımlanmıştır.

sağlık bakanlığı 4958 temizlik i̇şçisi alımı başvuru ekranı! kpss’siz başvuru detaylari!
sağlık bakanlığı 4958 temizlik i̇şçisi alımı başvuru ekranı! kpss’siz başvuru detaylari!

Sağlık Bakanlığı Temizlik Görevlisi Atama İlanına Başvurular Hangi Şehirden Yapılacaktır?

10.900 personel alımı için yapılacak olan başvurular 81 şehir için geçerli olacak ve her şehir için kadro ve unvan açılmıştır. Temizlik personeli ilanı için alım yapılacak iller ise; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya. Çankırı , Ankara,  Artvin. Aydın, , Mersin Bilecik, İzmir Bingöl, Bitlis. Bolu Burdur, Çorum., Diyarbakır, , Elazığ. uşak, Siirt,   Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep, Niğde Mardin,  Giresun, Denizli Bursa,  Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Sinop Isparta, İstanbul, , Kars, Kastamonu Tunceli,, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Edirne Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Antalya Manisa, Şanlıurfa Çanakkale,  Kahramanmaraş, Muğla, Muş, Nevşehir, , ordu, Rize, , Samsun, , Sivas. Tekirdağ,  Tokat, Trabzon, , Van, Yozgat, Sakarya,  Zonguldak, Aksaray,  Bayburt, Karaman, Kırıkkale. Batman, Şırnak, Balıkesir Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Kilis, Osmaniye ve Düzce ve Karabük,  illerinde personel alımları yapılacaktır.

sağlık bakanlığı 4958 temizlik i̇şçisi alımı başvuru ekranı! kpss’siz başvuru detaylari!
sağlık bakanlığı 4958 temizlik i̇şçisi alımı başvuru ekranı! kpss’siz başvuru detaylari!

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Bakanlık tarafından yayımlanan ilanda eğitim seviyesi ilköğretim ve daha yüksek seviyede olması istenilen şartlar arasındadır. Adayların 18 yaşından küçük ve 41 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. İşçi kadrolarında sürekli alım gerçekleştirilecektir. Adayların görevlerini yapmayı engelleyecek fiziki veya ruhsal rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir. Akıl sağlığı ile ilgili belge istenmekte olup bu belge adayların ön başvurusu kabul edildikten sonra kuruma müracaat sırasında belgeler talep edilecektir. Adayların öğrenim görmüş oldukları kurumdan yeterli seviyeyi tamamlamış olması ve mezun olmuş olması gerekmektedir Bu ilan 81 il için geçerlidir. Başvurular Türkiye üzerinden alınacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu