BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Sağlık Bakanlığı’ndan 10.900 Sürekli İşçi Alımı! İlkokul Mezunlarına Fırsat! Başvuru Detayları! basvurusonucu

En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan, noter kurası yöntemiyle gerçekleştirilecek.  Sağlık Bakanlığı bünyesinde görevlendirilecek 10.900 sürekli işçi alımında KPSS şartı bulunmamakta ve en az ilkokul mezunu adayların başvuruları kabul edilmekte.

Sağlık Bakanlığı’ndan 10.900 Sürekli İşçi Alımı! İlkokul Mezunlarına Fırsat

Yayımlanan ilanda yaş sınırı da esnek tutulmuş olup, başvurular 22 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve 5 gün süreyle devam edecektir.

Başvuru Şartları ve Süreci

İşçi alımında her aday yalnızca tek bir il ve meslek dahilinde başvuruda bulunabilecek. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek ve 10.900 asil aday ile 10.900 yedek aday noter kurası ile belirlenecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvurularını 22 Mart 2023’ten itibaren yapabilecekler ve son başvuru tarihi 27 Mart 2023’tir.

Alım yapılacak unvanlar arasında temizlik görevlisi, silahsız güvenlik görevlisi, elektrikçi, bilgisayar sistemleri elemanı, marangoz, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, inşaat boyacısı, hastane için klinik destek elemanı ve hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi bulunmaktadır.

sağlık bakanlığı'ndan 10.900 sürekli i̇şçi alımı! i̇lkokul mezunlarına fırsat! başvuru detayları!
sağlık bakanlığı’ndan 10.900 sürekli i̇şçi alımı! i̇lkokul mezunlarına fırsat! başvuru detayları!

Sağlık Bakanlığı işçi alımı ilanı, özellikle en az ilkokul mezunu adaylar için büyük bir fırsat sunuyor. Başvuruların yoğun talep görmesi beklenirken, noter kurası yöntemiyle adil bir seçim süreci gerçekleştirileceği düşünülmektedir. Başvurular için İŞKUR üzerinden gerekli adımlar atılacak ve süreç 5 gün süreyle devam edecektir.

 Sağlık Bakanlığı’ndan 10.900 Sürekli İşçi Alımı! İlkokul Mezunları İçin Fırsat

Sağlık Bakanlığı, bünyesinde görev alacak 10.900 sürekli işçi alımı için başvuruları kabul etmeye başladı. İlkokul mezunlarının da başvurabileceği ilan, noter kurasıyla gerçekleştirilecek. Çekilecek olan noter kurası usulsüzlüklerin önüne geçmek için alınmış bir önlem olmaktadır.

sağlık bakanlığı'ndan 10.900 sürekli i̇şçi alımı! i̇lkokul mezunlarına fırsat! başvuru detayları!
sağlık bakanlığı’ndan 10.900 sürekli i̇şçi alımı! i̇lkokul mezunlarına fırsat! başvuru detayları!

 10 Farklı Unvanda İşçi Alımı Gerçekleştirilecek

Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı ilanda, 10 farklı unvanda işçi alımı yapılacağı belirtildi. Bu unvanlar arasında temizlik görevlisi, silahsız güvenlik görevlisi, elektrikçi, bilgisayar sistemleri elemanı, marangoz, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, inşaat boyacısı, hastane için klinik destek elemanı ve hasta karşılama ve yönlendirme görevlisi pozisyonları yer alıyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu