BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Duyurdu! Gaziantep’te 40 Bin Aileye 3 Bin TL’lik Destek Verilecek basvurusonucu

Yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep’te ihtiyaç sahibi ailelere destekler verilmeye devam ediyor. Konu ile alakalı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

Depremden etkilenen aileler için verilecek yardımlar hakkında Twitter hesabından açıklama yapan belediye başkanı Nurdağı ve İslâhiye ilçelerinde ihtiyaç sahibi olan ailelere destekler verileceğini resmi olarak duyurdu. Yapılacak olan yardımlar Ramazan ayı hemen öncesinde başlıyor.

Depremzede ailelere destekler verilecek

Twitter hesabını aktif kullanan siyasi isimlerden olan Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşları bilgilendirmek için önemli bir içerik paylaştı. Şahinbey ilçesinde bulunan sosyal market yardımcılığıyla her ay 8000 ailenin temizlik gıda ve giyim ihtiyaçlarını karşılandığının altını çizen Belediye Başkanı bu yardımların Ramazan ayında da aktif şekilde devam edeceğini açıkladı söyledi.

Gaziantep’te depremden en fazla etkilenen Nur Dağı ve İslâhiye’de özellikle de yağış tehlikesi de ciddi bir şekilde can sıkıyor. Özellikle de bölgede çok sayıda çadır var. Burada yaşayan vatandaşların temel ihtiyaçlarının karşılanması ve daha rahat bir şekilde yaşamlarını devam ettirebilmeleri adına da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu