BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Şahinbey Belediyesi Destek Veriyor! 120 Milyon TL Nakdi Yardım Yapılacak, Hemen Başvurun basvurusonucu

Şahinbey Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere bazı destekler veriliyor. Konu ile alakalı Şahin Bey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

Ramazan ayı boyunca çok sayıda aileye yardım yapılacağını dile getiren Belediye Başkanı toplamda 40.000 vatandaş vatandaşa 120 milyon liralık nakdi yardım sağlanacağını da duyurdu.

Ramazan Bayramında 40.000 Aileye 3.000 TL

Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu Ramazan ayı boyunca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları tarafından belirlenmiş 40 bin aileye 3000 TL destek sağlanacağını duyurmuştu. Bu destek ödemeleri de başladı ihtiyaç sahibi ailelerin hesaplarına yatıyor.

Vatandaşlarımızın Yanındayız

Ramazan ayı süresince çok farklı destek paketlerinin olduğunun altını çizen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “belediye bünyemize bağlı olan sosyal Market aracılığıyla her ay 8000 ailemize gıda temizlik ve kıyafet desteği sunuyoruz. Bunun yanı sıra 40 bin ailemize de 3 yıldan bu yana Ramazan Kurban Bayramı ve Kasım ayında kış ay öncesinde ihtiyaçları doğrultusunda 3000 TL’lik nakdi yardım sağlıyoruz.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu