Finans Başvuru

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir? 2022

Şekerbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Şekerbank kart başvuru birçok yolla gerçekleştirilebilmektedir. Şekerbank, uzun yıllardır tarım ve çiftçilere vermiş olduğu değer ve hizmetler ile bilinen bankalar arasında yer almaktadır. Ancak bireysel müşterilere de hizmet vermektedir. Birçok kredi ürünü, mevduat hesapları ve kredi kartları sunmakta olan bankaya çeşitli sebepler ile kart başvurusu yapılabilmektedir. Şekerbank kart başvuru sonucu öğrenme, bankayı arayarak yapılabileceği gibi, doğrudan mobil bankacılık üzerinden, internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak da yapılabilmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank Kredi kartı başvurusu yapmak için müşteri olmanıza gerek yoktur ve bunun için birçok yol izlenebilir. İlk yol tahmin edilebileceği gibi doğrudan bankanın en yakın şubesine gitmek ve kart için başvuru yapmaktır. Bunun yanı sıra hali hazırda hesabınız varsa mobil bankacılık üzerinden ya da www.sekerbank.com.tr üzerinden de kredi kartı başvur seçeneği ile ilgili bilgileri doldurup bankadan kredi kartı almak amacı ile başvuru yapabilirsiniz.

Birçok kredi kartı seçeneği ile hizmet vermekte olan banka, Memleketim Bonus Kart, Taraftar Kart, Temassız bonus kart gibi seçeneklere sahiptir ve her biri farklı özelliklere, yıllık faiz oranlarına ve kart oranlarına sahip bu bankadan kart başvurusu yapmak da oldukça kolaydır.

SMS ile Şekerbank Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sms ile Şekerbank kart başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken herhangi bir Türk operatörün açık olduğu cep telefonunuzu elinize alarak BONUS TC KİMLİK NO yazarak (Bu aşamada burada 11 haneli TC kimlik numaranız yer almalı) 1953’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajdan sonra başvurunuz bankanın havuzuna düşmekte, önce ön elemeli sistem ile kredi puanı ve diğer aşamalar incelendikten sonra onay maili tarafınıza iletilebilmektedir. Çoğu zaman bu esnada olumsuz cevap alsanız da banka yönetiminin onay vermesi halinde ikinci bir SMS ile kart başvurunuzun olumlu değerlendirildiğine dair bilgi alabilirsiniz. Şekerbank kart başvuru sonucu öğrenme, eğer başvuru SMS yolu şeklinde yapıldıysa size de SMS usulü ile gönderilmektedir.

Şekerbank Kolay Kredi Kartı Verir Mi?

Şekerbank kredi kartı verdiği kişiler arasında ödemelerini düzenli yapan kişiler bulunmaktadır. Bankalar müşterilerine kredi kartı sağlarken, en çok dikkat ettikleri detaylar arasında müşterilerin ödeme bilgileri yer almaktadır. Bu bir referans olarak düşünülebilir. Kredi puanınız ile beraber ele alınan ödeme geçmişi, bankadan almış olduğunuz kredi kartının ödemelerini zamanında yapıp yapamayacağınıza dair bankaya bilgi vermektedir. Bu aşamada Şekerbank’ın da bu kriterleri baz aldığını söyleyebiliriz. Bu aşamada emeklilere, memur ve çiftçilere diğerlerinden daha hızlı olarak kredi sağlanabilir. Aynı zamanda birçok özel nitelikli bankanın aksine Şekerbank kredili ürünlerin kullanılması hususunda müşteriden çok fazla kriter bekleyen bankalar arasında yer almaz. Bu sebepten bankadan kredi kartı almanın diğerlerine kıyasla daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Şekerbank Başvuru Sonucu Öğrenme Müşteri Hizmetleri

Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığıyla KK başvuru sonucu öğrenilebilmektedir. Bunun için 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezi hattının aranmış olması gerekmektedir. Kredi kartı talebinde bulunurken müşteri durumundaysanız doğrudan sesli yanıt sistemi aracılığı ile başvuru sonucunuzu öğrenebileceğiniz gibi, müşteri değilseniz müşteri hizmetlerine bağlanarak kart sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak Şekerbank bu konuda da oldukça hızlı davranmakta, genelde ön eleme ve hızlı değerlendirme sonrasında Şekerbank kart başvuru sonucu öğrenme işlemi belli olmaktadır. SMS ve mobil bankacılık sonucu öğrenebilmeniz için sizlere avantaj sağlamaktadır. Sonuçlar ortalama olarak 24 saat içerisinde tamamlanmakta, müşterilere doğrudan bilgi verilmektedir. Daha fazla nakit ihtiyaçlar için buradan detaylı inceleyebilmmektesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu