BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Selçuk Geçer Dolar Analizi Yaptı: “Dikkat Edin, Ters Köşe Olursunuz” basvurusonucu

Selçuk Geçer daha önce de yapmış olduğu dolar yorumları birlikte haklı çıkmıştı. Özellikle de son dönemde doların ateşi yüksek bir şekilde devam ediyor. Herkesi şaşkına çevirecek dolar yorumu da birçok insan tarafından merak edildi.

Ekonomist Selçuk Geçer’den yeni tahminler gelmeye devam ediyor. Dolar son dönemin en yüksek seviyesine yükseldi ve özellikle seçim öncesinde doların ne olacağı merak ediliyor. Selçuk geçen Euro ve dolar arasındaki makasın giderek kapandığını hatırlattı ve önemli açıklamayı gerçekleştirdi. Dolar ne kadar olacak? Dolar düşecek mi yoksa yükselecek mi?

Selçuk Geçer’den Yok Artık Dedirtecek Dolar Tahmini

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve ABD Merkezi bankasının faiz kararları sonrasında dolar kurunda ciddi bir hareketlilik yaşanmıştı. 19 TL sınırını aşan dolar 20 liraya kadar dayandı Selçuk Geçer de faiz kararıyla birlikte fiyatlandırmaya giden dolar kurunun piyasaları şaşırtabileceğini söylüyor.

Özellikle de Selçuk Geçer 14 Mart seçimlere dikkat çekerek seçim sonrasında doların ters köşe yapabileceğini bir kez daha açıkladı. Ekonomist büyük bir kırılma olacağını ve özellikle de doları 40 TL seviyesi ne kadar çıkabileceğini söylüyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu