BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Sinan Oğan 100 Bin İmzayı Topladı! Resmen Cumhurbaşkanı Adayı Oldu basvurusonucu

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine çok az bir süre kala aday olabilmek için imza toplama çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor. Kısa süre önce Muharrem İnce 100.000 imzayı geçmiş ve resmi olarak Cumhurbaşkanlığı adayı olmuştu.

Sinan Oğan da 100.000 sayı barajını aşan bir diğer isim oldu ve toplamda seçime katılmaya hak kazanan 4. aday oldu. Kesin aday listesi ise 31 Mart tarihinden itibaren resmi gazetede yayınlanacak.

Memleket Partisi başkanı Muharrem İnce’nin ardından Zafer Partisi ve adalet Partisi’nden oluşan ittifakların Adayı olarak dikkat çeken Sinan Oğan Kılıçdaroğlu Recep Tayyip Erdoğan ve Muharrem İnce’nin ardından 4 cumhurbaşkanı adayı oldu.

120 Bin İmza Çağrısı: Bu Zaferimizi Elimizden Almak İçin…

100.000 imza barajının aşılmasının hemen ardından Sinan Oğan oldukça önemli açıklamalar gerçekleştirdi. 100.000 imzanın sonrasında 120.000 imzaya ulaşabilmek adında sosyal medyanın açıklamalar yaptı.

Bu adaletsiz düzene sakın ola yüz bine ulaştık diye imza atmamıza gerek yok diye düşünmeyin. İmzalar ıslak değil diyecekler geçerli değil diyecekler. O nedenle 120.000 sayısına ulaşana kadar devam edeceğiz.”

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu