BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Solana (SOL) İçin Aylardır Bekleniyordu! O Tarih Belli Oldu! basvurusonucu

En popüler alt koyunlardan olan Solana (SOL), birçok insanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Aylardır beklenen akıllı telefonu Saga hakkında da meraklıları tarafından araştırmalar devam ediyordu. Resmi ile asma tarihi de kısa süre önce açıklandı

Solana’nın Akıllı Telefonu İçin Tarih Açıklandı

Kısa süre önce olana Mobile resmi Twitter hesabı önemli bir açıklama gerçekleştirdi  “Solana Mobile Saga Lansman Etkinliği” 13 Nisan 2023 Türkiye saati ile 20.00’de Yapılacağı da duyurulmuş oldu. Pazarlamacılar geliştiriciler ve diğer önemli kişilerin Saga Mobile’ı çoktan almış olmasına Rağmen Kripto para topluluğu söz konusu telefonu satın almak için çok sayıda insan bekliyor.

Telefon hakkında birçok yeni detayda ortaya çıkmaya başladı. Google’ın Android işletim sistemini değiştirilmiş bir versiyonu kullanılacak. Ancak Google’ın tüm mobil paketi ile donatılmış olarak geleceği de duyuruldu. Android tarafından desteklenen birinci sınıf bir mobil deneyim sloganı ile ortaya çıkan bu telefon birçok farklı avantajıyla beraberinde getiriyor kahve kuyruğunda beklerken token alım satımı yapabilecek.

İstediğiniz zaman NFT mint etmenizi ya da en sevdiğiniz dApp’lere her yerde, her zaman anında erişmenizi sağlayabilecek çok sayıda özelliğe sahip.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu