Memur Maaşları

Son dakika… Emekliye en az asgari ücret.. İşte yeni maaşlar. Emekli, memur ve işçiye ek zam… Market İş Başvurusu 2022

Son dakika… Emekliye en az asgari ücret.. İşte yeni maaşlar. Emekli, memur ve işçiye ek zam… Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

7536 Kişi Okudu – 438 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Emekliler ve memurlar için ek artış hazırlığı var. En düşük emekli maaşı asgari ücret olur mu? 2023 de kaç asgari ücret olacak? Kim kaç lira alacak? #sgk #işçi #memur #emekli #maaş #emeklilikteyaşatakılanlar #eyt #asgariücret #enflasyon #3600 #sözleşmeli #ekzam #toplusözleşme #ssk #bağkur #yüzde

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. Yav kardeşim sen hiç bu devlet dairesinde çalışan işçiler hakkında konuşmazmısınız bizleri hiç sayıyorsunuz bizlere tam kadro yokmu

 2. Merhaba iyi akşamlar Faruk bey bankalarla sozles nesi devam eden kurum ların banka promosyon güncellemeleri yapılacak mı antlaşma olmaz sa fesih hakkı varmı kurumun suresi dolmadan

 3. Faruk bey ssk emeklisi ölsün dıye bekleniyor sanki söylenicek çok şey var ama bekliyoruz hesap gününü

 4. Aylık bağlama oranlarınında acilen düzeltilmesi gerekli eskiden emekliler asgari ücretten fazla alıyorlardı.şimdi ise asgari ücretin altında kaldı.en düşük emekli aylığı asgari ücret seviyesine çıkartılması lazım.insanlar geçirmekte sıkıntı yaşıyorlar.

 5. Faruk bey yaş şartı çıkartırlar sa çevremde birçok akpartili arkadaş akpartiye oy vermeyeceğini söylüyor.4447 nolu yasayı iptal etmek en doğrusu.

 6. Hocam bağkurluların ve işçilerin Abo su niye memur gibi 100/80 değil de 100/30 , yoksa biz üçüncü sınıf insanmıyız çok merak ediyorum.Hocam reisin işi gücü memur, yoksa bizim oylar eşit değil mi.

 7. En düşük emekli maaşı asgari ücrete entegre edilmeli adı üstünde asgari ücret emekliler açlık sınırında yaşıyor.

 8. Faruk Bey, merhaba. Ocak ayında 3500 TL olan emekli taban aylığının asgari ücret ile eşitlenebileceği ihtimaline değiniyorsunuz ve bunu söylerken ise asgari ücreti 5500 TL olarak alıyorsunuz. Ocak ayında asgari ücrete de zam gelecek. Sizin asgari ücret öngörünüz ise 7500 TL yönünde, bu bağlamda emekli taban aylığı 5500 TL mi, 7500 TL mi olur? Ben mi yanlış anladım bilemiyorum. Açıklık getirirseniz sevinirim. Saygılar.

 9. Kafaların arkasındaki düşünce eyt’yi emekli etmek yerine 40 yaşında emekli olmuş 30 senedir aylık alan mevcut emekliye artış yapıp eyt’ye verecekleri parayı eski emekliye verip kazanmak. Yoksa eyt neden en sona bırakılır? İstediğinizi yapın. İsterdeniz kavağa tersten çıkın bu eyt işini çözmezseniz size bu dünyada, ahirette sıkıntılı.

 10. Eyt e 50 yaş şartı var hocam.Yalnız bu kadar bekletip heveslendirip 50 yaş şartı çok daha büyük tepki olacak.Akp kendi ayağına sıktı.

 11. Faruk bey intibak tan bı haber yokmu acaba bir bilgi verirseniz çok sevinirim hayırlı günler dilerim 🙋

 12. Benim sorum Önlisans mezunu Diyanet emeklisi 3600 kapsamında mıdır cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu