Kamu Personeli Alımı

SON DAKİKA İŞKUR 54 ŞEHİRDE 3500 İLKÖĞRETİM MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞLADI 2022 Personeli Alımı 2022

SON DAKİKA İŞKUR 54 ŞEHİRDE 3500 İLKÖĞRETİM MEZUNU PERSONEL ALIMI BAŞLADI 2022 #personelalımı 2022

#ilan #personelalım #personelalımı #memuralımı

151 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

İŞKUR İle hafta sonu ilanları yayımlandı. 54 İlde 195 ilan ile ena z 3500 personel alımı için ilan yayımlandı. İŞKUR Kurum dışı ilanlar kapsamında ilan listesi haberde.
#işkur #işçialımı #kamu

Hafta Sonu ilanları yayımlandı. Az Önce Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre 54 Şehirde olmak üzere 195 açık iş ilanı ile 3500 personel alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu Hafta Sonu personel alımı ilanlarına göre en az İlkokul mezunu işçi alımı ve personel alımı gerçekleştirilecektir.

Personel Alımı Yapılacak 54 Şehir Belli Oldu!
İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan işçi alımı ve personel alımı ilanlarına göre 54 farklı şehirde personel alımı yapılacak. Buna göre alımlar, ” Aydın, İstanbul, İzmir, Erzurum, Manisa, Şırnak, Yozgat, Kırşehir, Bursa, Ankara, Kırklareli, Kayseri, Edirne,Mersin , Isparta, Tekirdağ, Adıyaman, Konya , Sakarya , Afyonkarahisar, Çorum , Çanakkale , Trabzon, Siirt , Karaman, Kırıkkale, Zonguldak, Tokat , Antalya, Burdur, Eskişehir, Bitlis, Şanlıurfa, Muğla , Hakkari, Artvin , Denizli, Kocaeli, Hatay , Ordu, Gaziantep, Bilecik, Kastamonu, Adana, Sivas, Batman, Kars, Kahramanmaraş , Malatya, Giresun, Adana , Yalova, Karabük, Uşak ” şehirlerinde gerçekleştirilecektir.

EKRANI: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu