Sosyal Başvuru

Survivor Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir? 2022

Survivor Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Survivor başvuru sonucu hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki internet sitesi üzerinden bakmaktır. TV8 kanalının kendi internet adresi üzerinden Survivor başvuru sonucu hakkında duyurular aranarak istenilen bilgilere ulaşılabilmektedir. 2022 yılı için henüz başlamamış olan Survivor seçmeleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak TV8 bu konu hakkında internet adresinde bir başvuru formu bulundurmaktadır. Bu form aracılığı ile kişiler kendilerini en iyi ve en doğru şekilde ifade ederek Survivor yarışması için yarışmacı olmaya hak kazanabilmektedir. Kişilere bu form aracılığı ile isim, soy isim, yaş, cinsiyet gibi geleneksel soruların yanı sıra daha sıra dışı sorular da yöneltilmektedir.

Survivor Birleşme Partisi Başvuru Sonucuna Nasıl Bakılır?

Survivor birleşme parti başvurularının sonuçlarına bakmak isteyen kişiler için Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama gelmemiştir. Ancak TV8 sitesinin ana sayfasına her ilden insanın bu yarışmaya başvurabilmesi için bir anket bulunmaktadır. Bu yarışmaya katılarak zorlu parkurlar arasında kendini belli etmek isteyen kişilerin www.tv8basvuru.com/ adresini ziyaret etmesi gerekmektedir. Bu adreste kişilere yöneltilen bilgiler aşağıdaki şekildedir:

 • Kişinin kendi e-posta adresi
 • Kişinin boyu ve kilosu (vücut kitle endeksi)
 • Kişinin iş yeri telefon numarası
 • Kişinin bireysel telefon hattı
 • Kişinin ailesinin kullandığı bir numara ya da ev numarası
 • Kişinin yaşadığı şehir (mahalle, sokak, bina adı vs gibi bilgiler detaylı olarak istenmektedir.)
 • Kişinin sorulduğunda nereli olduğunu söylediği şehir
 • Meslek ve bitirilen okullar
 • Kişinin şu anki medeni durumu
 • Kişinin varsa çocuklarının sayısı
 • Kişinin yaptığı egzersizler
 • Daha önce Survivor’dan kendisine en yakın oyuncunun hangisi olduğu
 • Herhangi bir sağlık probleminin olup olmadığı
 • Yüzmeyi bilme derecesi

Survivor Başvuru Sonucu Ne Zaman Açıklanır?

Survivor’un başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih ortalama olarak mart ayı civarındadır. Survivor başvuru sonucu başvuru yapmış olan insanlar tarafından merakla beklenirken Survivor fanatiği kişiler de sonuçlar için heyecanlanmaktadır. Ada konseyinin açıkladığı karara göre Survivor yarışması başladığı tarihten itibaren her hafta bir gönüllüyü konseyde ağırlayacaktır. İzleyicilerin adaya her hafta nasıl ulaşım sağlayacağı ise pek çok insan tarafından merak edilmektedir. Yapılan açıklamalarda ulaşım detaylarına yer verilmemiştir.

Survivor Başvuru Sonucu Nerede Açıklanır?

Survivor başvuru sonuçlarının açıklanacağı site tv8.com adresidir. Ayrıca başvuru sonucu olumlu olan kişilere telefon üzerinden arayarak da bilgi verilmektedir. Sitede yer alan bir uyarıda yalnızca videolu şekilde başvuru yapan kişilere olumlu dönüş yapılabileceği yazmaktadır. Bu nedenle seçilmek isteyen kişilerin videolarını net görüntü ve güzel bir diksiyon ile çekmeleri önerilmektedir. Başvuru sonucu yarışma başlamadan en az bir ay önce açıklanmaktadır. Bu durum yarışmacıların adaya gitmek için ön hazırlık yapabilmesine imkân vermektedir. Henüz açıklanmayan yarışmacı isimlerinin tahminlerinde ilk sırada Ersin Korkut yer almaktadır. Yarışma formatının ise ünlü gönüllü olması öngörülmektedir. Geçen yıl ise bu format Türkiye Yunanistan şeklinde açıklanmıştır.

Survivor Başvuru Sonuç Formuna Nereden Bakılır?

Survivor başvurularının sonuç formu TV8 kanalının resmi Instagram hesabı ve internet adresi üzerinden görüntülenebilmektedir. Survivor başvuru sonucu pozitif olan kişiler Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışmak için hak kazanmaktadır. Acun Ilıcalı’dan gelen açıklamaya göre yarışmacı isimlerinin henüz kim olduğu belli değildir. Ancak yarışmacı kadrosunun toplam 26 kişi olacağı düşünülmektedir. Bu kişiler Survivor başvuru formuna doldurulan bilgiler ışığında seçilmektedir. Form üzerinde yer alan sorular sayesinde kişilerin bu yarışma için ne kadar uygun kişi olup olmadıkları saptanmaktadır.Daha fazla basvuruya buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu