BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

TEB’ten Müşterilerine Düşük Faiz Avantajı! Yüzde 1,55’e Geriledi! 42 TL Ödeyene Anında 30 Bin TL Tanımlanacak! basvurusonucu

Yükselen enflasyon ile birlikte pahalılaşmaya başlayan gündelik hayat şartları, son dönemlerde tüketicilerin en büyük problemlerinden birisi olarak öne çıkmaya başladı. Gıda ürünleri başta olmak üzere, kira, fatura ve diğer kalemlerde yüksek oranlı faizler ile karşı karşıya kalan tüketiciler, mevcut kazançları ile ay sonlarını göremeyerek köşeye sıkıştı. Bu durum nakit desteklerine olan ihtiyacı artırırken bankaları da harekete geçirdi.

Müşteri sayılarını artırma gayeleri ile hareket eden bankalar, zorlayıcı ekonomik şartlar çerçevesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik finansman kampanyaları düzenlemeye başladılar. Bu noktada faizlerin yükselmesi tüketicileri hayal kırıklığına uğratırken beklenen avantajlı kredi haberi Türkiye Ekonomi Bankası’ndan geldi. Daralan bütçelere destek vereceğini garanti eden Türkiye Ekonomi Bankası, kredi ürününe ilişkin detayları paylaştı.

FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ!

Kurulduğu günden bu yana tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi ve kart kampanyaları düzenleyerek müşteri sayısını artırmayı başaran Türkiye Ekonomi Bankası, son dönemlerin zorlayıcı ekonomik şartları karşısında desteğe ihtiyaç duyan tüketiciler için de ihtiyaç kredisi ürününde faiz değişikliğine gitmiş olduğunu duyurdu. Özel banka, mart ayı tüketici kredisi ürünü kapsamında faizleri yüzde 1,55’e kadar düşürdüğünü bildirdi.

Kredi ürünü kapsamında oluşacak olan borçların 36 aya kadar taksitlendirilebileceğini ifade den Türkiye Ekonomi Bankası, finansman desteği için bir üst limit vermedi. Banka, başvuru sahibinin geçmiş bankacılık performanslarına bakarak üst limitin kişiye özel belirleneceğini bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI KREDİ TAKSİTLERİ NE KADAR?

Yüzde 1,55’e kadar düşürdüğü kredi faizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Türkiye Ekonomi Bankası, kredi ürününün taksit ödemelerine ilişkin bilgi sahibi olmak isteyenler için örnek maliyet tabloları yayınladı. Bu kapsamda 3 ay vade ve yüzde 1,55 faiz oranı karşılığında 30 bin TL’lik destek almak isteyenlerin 10.389,98 TL tutarında taksit ödemesi yapmaları gerektiğini belirten banka, aynı miktarın 36 ay vade ve yüzde 2,05 faiz karşılığında çekilmesi durumunda taksit tutarının 1.285,90 TL’ye düşeceğini bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU MART 2023

Türkiye Ekonomi Bankası’nın düşük faizli kredi ürününe, TEB Mobil, TEB internet bankacılığı ve TEB şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu