BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Tekirdağ Çorlu Belediyesi 27 Yeni Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Tekirdağ Çorlu Belediyesi tarafından çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Başvuru şartları nasıl olacak? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları haberimize görebilirsiniz. Çorlu Belediyesi personel Anonim Şirketi farklı meslek gruplarına ait personel alımları gerçekleştiriyor.

Çorlu Belediyesi Personel Alımı 2023 Kadro Dağılımı

Ziraat Mühendisi 1 kişi, Peyzaj Teknikeri 1 kişi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri 1 kişi, Marangoz 1 kişi,

Sıhhi Tesisatçı/Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı 1 kişi, Otomotiv Boya Ustası 1 kişi, Bahçıvan 5 kişi, Budama Elemanı 1 kişi, Şoför-Yük Taşıma 4 kişi,

İş Makineleri Operatörü 1 kişi, Zirai Sulamacı 4 kişi, İlaçlamacı 1 kişi, Bekçi 4 kişi, Temizlik Görevlisi 1 kişi.

Çorlu Belediyesi Personel Alımı 2023 Başvuru Genel Şartları

Belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmayan erkek adaylar için askerlik vazifesini yerine getirmiş kişiler başvuru yapabilirler.

Tekirdağ Çorlu Belediyesi Personel Alımı Başvurusu 2023

Tekirdağ Çorlu Belediyesi’nde çalışma isteyenler için başvuru şartları ve başvuru tarihleri belli olmuştu. Adaylar 27 28 Mart tarihleri arasında başvurularını tamamlayabilirler. Başvuru yapmak isteyen adaylar Çorlu Belediyesi Park ve bahçeler Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapabilirler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu