BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Tekirdağ Çorlu Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Tekirdağ Çorlu Belediyesi tarafından farklı meslek gruplarına ait personel alımları gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı. Başvuru şartları nasıl olacak? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları haberimizde görebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Çorlu Belediyesi personel Anonim Şirketi çok sayıda yeni personel alımı yapıyor. 3 kaynak operatörü 2 sıvıyı tesisatçı bir harita teknikeri 4 iş makineleri operatörü Bir vinç operatörü 3 Ağır kamyon şoförü 4 hayvan bakıcısı 4 hasta ve yaşlı bakım elemanı 1 lastik operatörü bir tır çekici şoförü 4 asfalt işçisi bir araç çekim ve kurtarıcı operatör alımı yapılacak.

Alımı yapılacak kadrolar için başvuru şartları da açıklandı. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. Adli sicil kaydı bulunmayın erkek adaylar için askerlik vazifesini yerine getirmiş adaylar başvuru yapabilirler.

Tekirdağ Çorlu Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adaylar 27 Mart tarihine kadar başvurularını yapacaklardır. Çorlu Belediyesi 4 kat Fen İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurular değerlendirilecektir.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu