BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi tarafından yeni personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kadrolar açıklandı başvuru şartları nedir? Kadro dağılımı ve diğer merak edilen tüm detayları içeriğimizde görebilirsiniz. Hayrabolu Belediyesi personel Limited Şirketi 2 Veteriner Sağlık teknikeri alımı yapacağını duyurdu.

Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Alımı yapılacak kadrolar için başvuru şartları da açıklandı. Adayların 30 yaşından küçük olması gerekmektedir. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlara karışmamış olmak gerekiyor. 4857 sayılı iş kanunun 30 maddesi hükümlerini saklı kalmak kaydı ile devamlı görevini yerine getirmesine engel olacak sağlık problemi bulunmayan adaylar başvuru yapabilirler.

Üniversitelerin laborant ya da veteriner sağlık bölümü mezunu olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik vazifesini yerine getirmiş olmak ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar kimlik fotokopisi İkametgâh belgesi adli sicil kaydı diploma örneği ile başvurularını tamamlayabilirler.

Bunun yanı sıra 6 vesikalık fotoğraf askerlik durum belgesi İŞKUR kaydı belgesi sağlık raporu ile birlikte başvurular yapılacaktır.

Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Hayrabolu Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar 7 Nisan 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayabilirler. Adaylar Hayrabolu Belediyesi personel Limited şirketine başvurularını yapacaklardır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu