BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Teknoloji Devi Vivo İlk Kez Türkiye’ye Fabrikasının Kapısını Araladı! Vivo Kapılarını Açtı! basvurusonucu

Dünyanın en çok bilinen teknoloji ödevlerinden olan vivon 2021 yılından bu yana sürdüğü çalışmaları doğrultusundan fabrikanın açılışını bugün itibariyle yaptı. Toplamda yapılan 20 milyon dolarlık bir yatırımla birlikte çalışmalar sona erdi.

Teknoloji Devi Vivo İlk Kez Türkiye’ye Fabrikasının Kapısını Araladı

Vivo dünyadan en çok satan telefon markası olan 5 marka arasında yer alıyor. En çok bilinen markalardan olması ile birlikte 2021 yılından bu yana Türkiye’de fabrika açmak için çalışmalar başlatılmıştı. Yüksek bütçeli bir girişimle birlikte sonunda fabrika ilk kez kapılarını bugün Türkiye’ye araladı. Yeni üretim bantları ile birlikte fabrika zaman içerisinde daha da geniş bir kapasiteye ulaşarak daha fazla kişi çalıştırmayı planlıyor.

teknoloji devi vivo i̇lk kez türkiye’ye fabrikasının kapısını araladı! vivo kapılarını açtı!
teknoloji devi vivo i̇lk kez türkiye’ye fabrikasının kapısını araladı! vivo kapılarını açtı!

Vivo ve İlerdeki Hedefleri

Vivo yapılan açıklamalar doğrultusunda özellikle Türkiye’de açtığı fabrikada daha büyük bir potansiyele ulaşarak teknolojik anlamda daha büyük ilerleme sağlamayı hedefliyor. Aynı zamanda ilk kez giriş ve orta segmentli telefonlardan Android güncelleme garantisi veriyor.

Global üretim seviyesini 200 milyona çıkararak dünyadan en çok üretim sağlayan ve en çok satış yapan markalar arasında yer alıyor. Sayılı markalar arasında yer almasıyla birlikte en çok tercih edilen telefon markaları arasında olması ve Türkiye’de de 20 milyon dolarlık bir bütçe ile açtığı fabrika ile burada da üretim faaliyetlerine başladı. Özellikle Android cihazlarda yapacağı güncellemelerle geleceğe dair hem Türkiye için hem de tüm dünya için telefonlarda daha büyük bir ilerleme olacağı söz konusu.

teknoloji devi vivo i̇lk kez türkiye’ye fabrikasının kapısını araladı! vivo kapılarını açtı!
teknoloji devi vivo i̇lk kez türkiye’ye fabrikasının kapısını araladı! vivo kapılarını açtı!

Telefonda Belirlenen Özellikler

Vivo yapılan açıklama doğrultusunda Android telefonlarda şık ve hoş tasarımlar ince bir görüntü aynı zamanda parmak izi okuyucu sistemler gibi geliştirilmiş ve göze hitap eden tasarımlar yapılması planlanıyor. Tüm ürün kategorilerinde aynı kaliteyi tutmak ve amaç hem Üstün kalite hem de müşterilere her zaman daha iyi performans sergileyebilecek Android cihazlara sunmaktır. Yapılan Bu açıklamalar doğrultusunda vivo fabrikası ile birlikte geleceğe dair çok daha ileri teknolojiye taşımayım aynı zamanda telefon dışındaki diğer kategorilerde de bu ileri teknolojiyi kullanmayı hedefliyor. Ayrıca açılır kapanır pop- kamera üretimi ve bu konuda ciddi bir ürün kapasitesine çıkmayı hedefliyor.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu