BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

TOGG İçin Geri Sayım Başladı! Ön Siparişler Başlıyor! TOGG Çekiliş Ön Sipariş Nasıl Verilir? Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? basvurusonucu

Yerli otomobil TOGG için hareketli bir bekleyiş devam ediyor. Özellikle de vatandaşlar kaç para olacağını ve ne zaman satışa çıkaracağını merak ediyor.

TOGG İçin Geri Sayım Başladı! Ön Siparişler Başlıyor

TOGG ile alakalı ön siparişler de aktif şekilde başladı ve resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 60 bin liralık ödemelerin yapılması gerekiyor.

TOGG Ön Sipariş Nasıl Verilir?

Birçok vatandaş TOGG hakkında nasıl ön sipariş vereceğini bilemiyor. 27 Mart tarihine kadar App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirerek sizler de ön sipariş verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra TOGG resmi internet sitesi üzerinden de sipariş vermek mümkün olabiliyor. Cüzdanlarını aktardıkları 60.000 TL ön ödemeyi yaparak çekiliş sürecine katılmaya hak kazanabiliyorlar. 28 Mart’ta noter huzurunda çekilişler gerçekleştirilecek.

Çekiliş Yapılacak

2023 yılında T10X kaydolmak isteyenler için çekiliş yapılacak TOGG internet sitesi üzerinden veya App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasından “Akıllı Cihaz Konfigüratörü”ne girip Cihaz donanımlarından seçme hakkına sahip olabileceksiniz.

Togg Alım Başvuru Formu ve Şartları- Türkiye’nin Mükemmel Arabasının Başvurusu Nasıl Yapılır? Üretimi ile büyük heyecan yaratan yerli otomobil Togg şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmış durumda. Üretiminin yapıldığı ilk yılda 80 bin adet olarak üretilmesi planlanan yerli otomobile sahip olmak isteyenler şimdiden bu otomobili almak için yapılması gerekenleri araştırıyor. Otomobile sahip olmak için kolları sıvayanlar Togg alım başvuru formu konusunda araştırma yaparken, elini hızlı tutanlar formu doldurarak Togg için geri sayıma başlamış durumdalar.

togg i̇çin geri sayım başladı! ön siparişler başlıyor! togg çekiliş ön sipariş nasıl verilir? başvuru formu nasıl doldurulur?
togg i̇çin geri sayım başladı! ön siparişler başlıyor! togg çekiliş ön sipariş nasıl verilir? başvuru formu nasıl doldurulur?

Türk tip onayını ve Avrupa tip onayını almak üzere teste tabi tutulacak olan yerli üretime sahip olmak için ön sipariş vermek ve bunun için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Ön satış siparişlerinin şubat ayında başlayacak olması bilinenler arasında yer alırken büyük bir heyecan ile otomobili bekleyenler konu hakkındaki tüm gelişmeleri takip etmekteler.

TOGG Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Togg T10X 953 bin TL olarak satışa çıkacak. Uzun menzilli olan V2 RWD modelinin fiyatı ise 1 milyon 215 bin TL olarak açıklandı. 0-100 km/s hızlanması 4,8 saniye olan çift motorlu T10X AWD 29 Ekim’de yollarda olacak.

Togg İçin Geri Sayım Başladı

Yerli üretim otomobil olarak son zamanlara damgasını vuran Togg’un satışa çıkarılacak olması biraz daha zaman alacak olsa da ön siparişlerin alınmaya başlayacak olması otomobile sahip olmak isteyenler için büyük bir gelişme olarak bilinmekte. Mayıs 2023 tarihinde satışa sunulması hedeflenen otomobil için Togg alım başvuru formu ve şartları vatandaşlar tarafından incelenmekte. Fiyat bazında diğer elektrikli araçlara oranla çok daha uygun bir fiyat aralığında bulunacak olan yerli otomobilin bataryası 25 dakika gibi kısa bir sürede yüzde seksen doluluk oranına ulaşmakta. Özel olarak tasarlanan logosu Doğu-Batı kültürüne dikkat çekiyor. Aracın arızalanması durumunda, uzaktan müdahaleyi mümkün kılan bu teknoloji harikası için başvuru formları doldurulmaya başlandı.

Togg Alım Başvuru Formuna Nasıl Ulaşabilirim?

Togg sahibi olmak için izlenilecek yollar arasında;

  • Posta yoluyla başvuru veya şahsen başvuru
  • Kayıtlı elektronik posta (KEP) yoluyla başvuru
  • Mobil imza yada güvenli elektronik imza kullanarak yapılan elektronik posta yoluyla başvurular bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden kişisel tercihlerinize uygun olan bir yöntemi seçerek Togg alım ön başvurusu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Posta yoluyla başvuruda başvuru sahibinin kimliğini belirten belgeler ile birlikte doldurmuş olduğu başvurusunu Muallimköy Mahallesi Deniz Caddesi No:143/1 41400 Gebze- Kocaeli adresine posta yoluyla göndermesi veya bizzat kendisinin teslim etmesi gerekmektedir.

Elektronik posta yoluyla başvuru yapacaklar ise; güvenli elektronik imzaları doldurmuş oldukları başvuru formunu [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Mobil imza sahiplerinin kolay başvurusunu sağlayacak olan başvuru formu eksiksiz olarak doldurularak; [email protected] adresine gönderilmelidir.

togg i̇çin geri sayım başladı! ön siparişler başlıyor! togg çekiliş ön sipariş nasıl verilir? başvuru formu nasıl doldurulur?
togg i̇çin geri sayım başladı! ön siparişler başlıyor! togg çekiliş ön sipariş nasıl verilir? başvuru formu nasıl doldurulur?

Türkiye Otomobiline Kavuşuyor

Şubat 2023 tarihinde satışa sunulması beklenen Togg yerli otomobil bekleyenler için biraz daha sabırlı olmaları gerektiğini vurguluyor. Togg alım başvuru şartları hakkında araştırmalarını tamamlayan ve alım başvuru formunu dolduran kişilerin sonuçlar için bir müddet daha beklemesi gerekiyor. Yapılan başvuruların incelenmesi ve ardından testlerinin ve üretim aşamasının tam olarak bitirilmesi ile otomobilin satışa sunulması, trafikte yerli otomobil görmeye başlanması anlamlarını da içerisinde barındırıyor.

Üretim tesisinde büyük bir çalışma neticesinde yılda ortalama 175 bin aracın üretilmesi planlanırken, bu üretim için oldukça güçlü bir çalışan grubu ile birlikte hareket edilmektedir. Türkiye merkezli olan bir otomobil üreticisi şirket tarafından hayata geçirilen bu proje ülke yatırımı ve gücü içinde büyük önem arz ediyor.

Togg Alım Başvuru Formu ve Şartları

Yeni nesil girimler arasında yer alan Toog aracısız olarak vatandaş ile buluşturulacak. Satış işlemleri için dijital platformların kullanılacağı açıklanan yerli otomobil şubat ayı itibariyle ön satışta yerini alacak. Togg alım başvuru formu sayesinde bu araca bir adım daha yakın olmak isteyenler başvuru yöntemlerini araştırırken, başvuru şartlarının ve tarihlerinin yetkili şirket tarafından vakti geldiğinde açıklanması beklenmektedir.

Kusursuz dizaynı sayesinde estetik olarak da pek çok marka ve model otomobili geride bırakan bu otomobil son yılların en iyi teknolojik özellikleri kullanılarak üretilmektedir. Doğaya zarar vermeyi bir kenara bırakacak olan araç sistemlerinin kullanıldığı otomobil elektrik ile yüksek potansiyelli yolculuklar sunacak.

Elektrik kullanarak yakıt tasarrufu sağlayacak olan bu otomobil gelecek nesillere aktarılacak olan temiz doğa ve yaşanabilir bir dünya içinde umut vadediyor. Ülke genelinde bulunan şarj ünitelerinde şarj işlemi gerçekleştirilebilecek olan yerli otomobil kısa sürede şarj olma özelliği sayesinde kesintisiz bir yol keyfini kullanıcılarına sunacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu