BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

TOGG Satışa Çıktı Mı? Fiyatı Açıklandı! O Tarihte Yollarda Olacak basvurusonucu

Yerli otomobil TOGG kaç para olacak? Bununla alakalı çok sayıda dedikodu ortaya çıksa da son dönemde yapılan gelişmeler ile birlikte bu araca sahip olmak isteyenler de araştırmalarına devam ediyor. TOGG kaç para olacak? TOGG fiyat listesi ve ön sipariş başvuru formu ile alakalı tüm detaylar içeriğimizde görebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk yerli otomobili olan TOGG satışa çıkacak. Kısa süre içerisinde ne zaman satışa çıkacağı açıklandı. Sipariş döneminde çok akıllı cihazın teslim ol ve hak kazanan arasında çekiliş üzerinden gerçekleştirilecek.

TOGG Ne Zaman Satışa Sunulacak?

TOGG Cumhuriyet’in 99. yıl dönümü olan 29 Ekim’de banttan indirilmişti ve tanıtımı gerçekleştirilmişti. Türkiye’nin ilk yerli ve milli aracı olarak dikkat çeken ve aynı zamanda elektrikli otomobil olan tok ne zaman satışa çıkacağı ile alakalı da detayları ortaya çıkmaya başlıyor. Konu ile alakalı Mehmet Fatih oldukça önemli açıklamalar gerçekleştirmişti.

TOGG Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Togg T10X 953 bin TL olarak satışa çıkacak. Uzun menzilli olan V2 RWD modelinin fiyatı ise 1 milyon 215 bin TL olarak açıklandı. 0-100 km/s hızlanması 4,8 saniye olan çift motorlu T10X AWD 29 Ekim’de yollarda olacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu