Başvuru

TOKİ başvuru ücreti nasıl yatırılır? #shorts Başvuru 2022

TOKİ başvuru ücreti nasıl yatırılır? #shorts #Başvuru 2022

#içişleri #memurluk #başvuru #kpss #başvuru #TüketiciHakemHeyeti #Yapılandırma

11482 Kişi Okudu – 341 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

TOKİ sosyal konut projesi başvuruları 14 Eylül ve 31 Ekim tarihleri aralığında tamamlanacak. E-devlet üzerinden başvuru yapacakların işlemlerini 28 Ekim’e kadar tamamlamaları gerekiyor. E-devlet kanalıyla başvurularda SMS ile iletilecek başvuru sahibi adına açılmış IBAN hesabına başvuru ücretinin belirlenen süre içerisinde eft, havale, ATM vb. ile yatırılması gerekmektedir

Videoyu beğenin! Yeni videolar için abone olun: https://bit.ly/3oO5zRn

Haberlerin anlık bildirim ile cebinize gelmesi için ‘GZT’ isimli mobil uygulamamızı indirin; BiP’te ‘GZT’, Telegram’da ‘GZTCOM’ yazarak kanallarımızı takip edin.

GZT Röportaj: https://bit.ly/3u9SmWW
Doğu Türkistan: https://bit.ly/3rjlJnK
Hayati İnanç GZT’de: https://bit.ly/3jbv3Ht
Sorunsal – GZT Psikoloji: https://bit.ly/39J4Rkr

🔎 BİZE ULAŞIN:
GZT Uygulama Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pirimedya.gzt&hl=tr&gl=US
GZT Uygulama İOS: https://apps.apple.com/tr/app/gzt/id1156493430
Instagram: https://www.instagram.com/gzt/
Facebook: http://facebook.com/gztcom
Twitter: https://twitter.com/gztcom
Web sitemiz: https://www.gzt.com/
BiP: https://discover.bip.ai/subscribe?oaid=19525
Telegram: https://t.me/gztcom

Merhaba, ‘Haberin Sosyal Medyası’ GZT’ye hoş geldin! Türkiye’de dijital haberciliğin benzersiz örneği olan GZT’nin Youtube kanalındasın. Bu kanalda gündem ile ilgili özel içerikler ve röportajlar bulabilirsin. Tarihten siyasete, bilimden sanata her alanda içerik bulabileceğiniz kanalımıza abone olmayı ve bizi diğer sosyal mecralarda takip etmeyi unutma!

İzlediğin için teşekkürler!

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. 10 milyon kişi başvuru yapsa ??? Güzel para tayfun güzel para aracı kurum büyük vurgun yapıcak

  2. Toki’ye başvururdum ama şu şartlarla: 1.Seçim sonrası olması, 2.Gerçek konum bilgileri, 3.metrekare bilgileri, 4. Taksitleri teslimattan sonra olması 5. Taksitlerin sabit olması (enflasyon, memur maaşına endeksli değil). Mevcut şartlarda kumar gibi. Hatta son ihtimal ilk 3 şart bana uysaydı bi düşünürdüm; nasıl? benim de maaşım haricinde enflasyona endeksli kayıtdışı gelirlerim varsa, atıyorum “dayımın, amcamın, halamın evinin kira geliri bana bağışlanıyorsa gibi”; bu ek gelire güvenip girerdim..aksi halde boynuna kement takmaktan farksız..

  3. Ulan İstanbul gibi bir yer için bile topu topu 50 bin ev veriyorsun ona da milyonlarca insan başvuruyor ama onları dahi soymaktan utanmıyorsun. Bu başvuru ücreti saçmalığı da ne?

  4. 100bn TL peşinatı ödicek olan işci ve öğrencilerin bunları nasıl ödiceği sorgulanmalı hatta belgelenmeli şaka mı bu hangi öğrenci ödicek bu rakamları

  5. kanal istanbul yapamayınca aldıkları arsaları halka satan akp … 😀 önce 2019 daki yapacağız dedikleri evleri bitirsinler 😀

  6. Açlık sınırı açıklandı. Buna göre dört kişilik bir ailenin geçimi için gereken miktar asgari ücrete fark attı. BİSAM’a göre açlık sınırı 7 bin TL’yi geçti.

  7. Neye göre taahhütname imzalıyorsunuz? Daha parselleri bile belli değil. Tapusu parseli belli olmayan bir sözleşme kanunen geçerli olmaz.

  8. Yahu 6 ayda bir tefe Tüfe zammı nedir böyle iş mi olur devletin sözde rahatlık olsun diye yaptığı projede böyle bir şey görmek gerçekten tüm umutlarımı bitirdi. 240 ayın her 6 ayında toplam 40 defa zam yapılacak bu borç nasıl bitecek bir sürü mağdur var yeni mağdurlar da biz mi olacağız

  9. Hem konuta hem arsaya başvuru yapılabiliyor mu? Şartnamelerde böyle bir kısıt göremedim.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu