İş Başvuru

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu ve Maaşları 2022?

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu ve Maaşları 2022?

Trendyol Go hizmeti, kendi içinin sahibi olan ve istediği saatlerde faaliyet göstermek isteyen kişiler için başlatılan bir kuryelik hizmeti olarak tanımlanabilir. Tam zamanlı çalışmanın yanı sıra kişilerin istediği saatlerde ve istedikleri kadar kazanmaları sağlayan sistem kısa sürede Türkiye genelinde ilgi görmeye başlamıştır. Şuan için sınırlı sayıda ilde ve bölgede uygulanan hizmetin kısa süre içinde Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılması bekleniyor.

Market alışverişleri dahil olmak üzere online alışveriş hizmetlerinin pandeminin de etkisiyle artış göstermesi teslimat hizmetlerinin de gelişmesini sağladı. Özellikle kurye ihtiyacının da artmasıyla Trendyol Go kurye uygulaması birçok kişi için ek gelir sağlarken, zamanında teslimat içinde destek sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen e – ticaret platformu Trendyol tarafından teslimat hizmetlerine yönelik yeni projeler hayata geçirilmeye devam ediyor.

Trendyol Go Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Trendyol Go kurye şartları oldukça basittir. Serbest bir çalışma modeli sunan yeni uygulama kapsamında motorlu veya araçlı kurye hizmeti sunmak isteyenlerde aranan en temel şart ehliyet sahibi olmaktır. 18 yaşından büyük olmak ve motor veya araç kullanma ehliyetine sahip kişiler başvurularını yapabilirler. Kolay başvuru adımlarını takip ederek vatandaşların rahatlıkla kurye olmak için başvurularını yapmaları sağlanır.

Trendyol Go kapsamında kurye olarak iş başvurusunda bulunmak isteyenlerde aranan temel şartlar ise kısaca şunlardır:

 • Ehliyet sahibi olmak.
 • En az lise mezunu olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak.

Ayrıca kendi aracı olan veya iş tecrübesi bulunan kişiler tercih sebebi olacaktır. Online başvuru formu üzerinde yer alan alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasının ardından rahatlıkla başvuru adımları tamamlanabilir.

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Go iş başvurusu Trendyol Go’nun resmi başvuru ekranı üzerinden gerçekleştirilebilir. Son derece basit birkaç adımı tamamladıktan sonra iş başvurusu değerlendiremeye alınacaktır. Kısa süre içinde sonuçlanan iş başvurusu sonrasında adaylar kısa bir eğitim süreci sonrasında bulundukları yerde kendi belirleyecekleri çalışma sistemine göre faaliyetlerine başlayabilecekler.

Trendyol Go iş başvurusunda bulunmak için ‘’trendyolgo.com’’ adresine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekran üzerinden ‘’Şimdi Başvur’’ butonunu tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Başvuru sırasında istenecek başlıca bilgiler ise şunlardır:

 • Ad – Soyad
 • E – Posta Adresi
 • Telefon Numarası
 • Şirket Tipi (Şirketim Yok/Şahıs Şerketi/Limited/Anonim Şirketim Var)
 • C. Kimlik Numarası
 • Doğum Tarihi
 • Şehir – İlçe
 • Eğitim Durumu
 • Araç Durumu
 • Tecrübe Bilgiler
 • Referans

Başvuru formu üzerinde yer alan ilgili alanları doldurmalarının ardından değerlendirme aşaması başlayacaktır. Daha önce benzer işlerde çalışan kişiler tercih sebebi olacaktır.

Trendyol Go Kurye Maaşları Ne Kadar?

Trendyol kurye maaşları çalışma durumuna göre farklılık göstermektedir. Trendyol Go programı kapsamında isteğe bağlı gerçekleştirilecek çalışma kapsamında aylık kazancın asgari ücretin üzerinde olması mümkündür. Ancak ek gelir elde etmek ve düzensiz bir çalışma ile faaliyet göstermek isteyenler için bu oranlar değişiklik gösterecektir. Saatlik olarak ortalama 20 – 30 TL seviyesinde bir getiriden söz edilebilir.

Çalışma yoğunluğu ve çalışma türüne göre Trendyol başta olmak üzere tüm kuryelerin alacakları maaş oranları çeşitli kriterler dikkate alınarak değişiklik gösterecektir. Bu nedenle net bir maaş tahmininde bulunmak mümkün değildir. Ayrıca piyasa koşulları da maaşların belirlenmesinde etkili olabilir.

Trendyol Go Paket Başı Ücret Ne Kadar?

Trendyol Go paket başı ücret hizmet türüne göre değişebilir. 20 – 30 TL arasında değişen saatlik ortalama kazanç ile paket başına bu oralar hesaplanabilir. Haftalık 70 saat ve üzerinde bir çalışma ile asgari ücretin üzerinde bir gelir elde edilebilir. Ancak hizmet detaylarına göre tüm bu oranlar farklılık gösterecektir. Bu nedenle aylık maaşlarda olduğu gibi paket başına ücretlerde de net bir orandan söz etmek mümkün değildir.

Trendyol Go Kurye Kaç Saat Çalışır?

Trendyol Go çalışma saatleri her kurye tarafından kendine göre belirlenebilmektedir. İstediği saatlerde faaliyet gösterecek kuryelerin bu program kapsamında düzenli bir çalışma saati olabileceği gibi daha esnek çalışma saatlerinin de hazırlanması mümkündür. Çalışma saatlerinin belirlenmesinde olduğu gibi kişinin istediği kadar kazanması için şartları belirlemesi sağlanmaktadır.

Türkiye genelinde 7/24 faaliyet gösteren kuryelerin net bir çalışma saatinden bahsetmek mümkün değildir. İstedikleri gibi çalışma saatlerini ayarlayabilecek kuryeler için Trendyol avantajlı bir iş olanağı sağlamaktadır. Trendyol Go kurye çalışma saatleri dışında birçok farklı avantajlarla yenilikçi bir kurye hizmet programı başlatmıştır.

Trendyol Go Araçlı Kurye Var Mı?

Trendyol Go araçlı kurye hizmetlerinin başlamasının ardından kendi aracı veya Trendyol bünyesindeki araçlar ile faaliyet göstermek isteyenler iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Son dönemde online alışverişlerde yaşanan artış ile firmaların kuryelik faaliyetleri de artmaya başladı. Hızlı teslimat hizmetleri ile 30 dakika gibi kısa sürelerde Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösterme hedefi taşıyan işletmeler, araçlı kurye hizmetleri ile daha çok ürünün teslim edilmesini de sağlamaktadır.

Motorlu kuryelerin yanı sıra araçlı kurye hizmetleri sayesinde daha fazla ürün daha çok adrese ulaştırılabilmektedir. Teslimatların hızlandırılması için kurye programını başlatan Trendyol Go tarafından araçlı kurye olma seçenekleri de ilgi görmektedir. Benzer adımlar takip edilerek araçlı kurye iş başvurusunda bulunulması mümkündür.

Trendyol Go Nerelerde Var?

Trendyol Go kurye olmak isteyenler şuan için sınırlı sayıda faaliyet gösteren yerler için başvurularını yapabilirler. Kısa bir süre sonra Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyete geçmesi beklenen hizmet kapsamında şuan için sadece büyük kentlerde hizmet verilmektedir. Bu iller ise kısaca şunlardır:

 • İstanbul / Beşiktaş
 • İstanbul / Kadıköy
 • İstanbul / Küçükçekmece
 • İstanbul / Pendik
 • İstanbul / Eyüpsultan
 • Ankara / Çankaya
 • İzmir / Bornova
 • Bursa / Nilüfer
 • Kocaeli / İzmit

Trendyol Go Motorlu Kurye Yorumları Nelerdir?

Trendyol Go kurye yorumları son dönemde ihtiyacın arttığı bu iş kolu için birçok kişiye referans olmaktadır. Genel olarak yoğun çalışma saatleri ve stres kuryelik hizmetleri için olumsuz yorumlar arasında dikkat çekmektedir. Ancak kazanç oranları birçok kişiyi tatmin etmektedir. Kuryelere olan ihtiyacın her geçen gün artan online alışverişler ile artmaya başlamasının ardından motorlu ve araçlı teslimat hizmetlerinde de yeni düzenlemeler ve programlar başlatılmıştır. Başvuru sonucu 

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret platformları başta olmak üzere birçok yerel ve ulusal/uluslararası işletme tarafından kuryeler işe alınıyor. Kurye olarak faaliyet göstermek ve ek kazanç elde etmek isteyenlerin daha önce firmada çalışan veya çalışmakta olan kişilerin yorumlarını inceleyerek karar vermeleri tavsiye edilmektedir.

Trendyol Go Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Trendyol Go başvuru sorgulama işlemleri Trendyol Go iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra değerlendirme süresinin ardından kısa bir zaman içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Başvuru formu üzerinde yer alan iletişim alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanızın ardından burada paylaştığınız adresleri düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

 1. Trendyol Go başvurularını yapmalarının ardından uygun araçlara sahip kişiler Trendyol Go ekibine katılabilecektir. Trendyol Go kurye programı kapsamında iş başvuru kabul edilenlere geri dönüş yapılır
 2. Eğitim süreci başlatılır. Kısa bir eğitim sürecinin ardından üniforma ve diğer ekipmanlar kullanılarak teslimat faaliyetlerine planlanan çalışma süreleri içinde başlanır.

Hepsiexpress kurye için buraya tıklayarak detaylara bakabilirsiniz. Daha fazla iş başvurusu için buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Geri bildirim: Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022 - Basvuru Sonucu
 2. Geri bildirim: Getir Kurye Başvuru sonucu ve Maaşları 2022? - Basvuru Sonucu
 3. Geri bildirim: Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022 - Başvuru Sonuçları
 4. Geri bildirim: Motorlu Kurye Maaşları Güncel Kazançlar Tüm Firmalar 2022 - Başvuru Sonuçları

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu