İş Başvuru

Tüketici birlikte hareket modeli ile hayatınız değişsin. Erken emekli olun, nasıl emekli olurum Ek İş Fırsatları 2022

Tüketici birlikte hareket modeli ile hayatınız değişsin. Erken emekli olun, nasıl emekli olurum #ekiş Evde Yapılacak Ek İşler 2022

#ekiş #evdeiş #parakazanma #paketlemeişi

44 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Tüketici birlikte hareket modeli ile hayatınız değişsin. Erken emekliliğin tadını çıkarın.

Yusuf Ertürk
0541.3112121

2022ekl24
nasıl erken emekli olurum
daha mutlu olun
daha kazaçlı olun
daha sağlıklı olun
erken mekli olun.
emekli olmak için ne yapmalıyım
emekli maaşı ne kadar olacak diye düşünmeyin.
2022ekl24

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yusuf Ertürk Bey, videoda yaptığınız tespitler çok isabetli, birlik olmanın gücünü ve bereketini bizler kavradığımızda çok şeyler başarabiliriz. Bir ve birlik olmak, istişare ederek birlikte hareket edebilmek, belirleyeceğimiz bir süre içersinde istikrarlı bir çalışma ile başarı ve sonuç olarak kazanç elde etmek kendiliğinden gelen bir sonuçtur. Bizler; öncelikle yaptığımız işi sevmeliyiz, işimize inanmalı ve güvenmeli, onu sahiplenmeliyiz. Bir yıl boyunca sizi takip ediyorum, geldiğiniz kazanç durumu ve başarınız, azminiz takdire şayan. Tebrikler.

  2. Merhaba Yusuf Bey. Sunumunuzu baştan sona dikkatle dinledim. Gerçekten harika bir iş modeli. Okuma yazma bilmeyen biri bile iyi çalışması halinde, hangi alanda ve hangi seviyede olursa olsun, okumuş ve dünyada geçerli iki dil bilen bir mesleğe sahip kişiyle aynı kazancı elde edebilir olması bu iş modelinin ne denli yapılabilir ve sürdürülebilir olduğunu gösteriyor.

    Özellikle günümüzde sürdürülebilir bir iş kurabilmek gerçekten çok zahmetli ve sermaye gerektiriyor. Ürün/ürünlerin üretilmesinden tüketiciye ulaştırılması aşaması dünya kadar çaba istiyor. Ürünün kabul görmesi, 54 ülkeye ulaştırılması, dijital platformlar oluşturulması, vs vs.

    İş kurmaya çalışan bir çok insan bu aşamada iflas ediyor. Atomy bütün bunları iş kurmaya çalışan insanlara hediye ediyor bence. Çünkü en zorlu süreçle uğraşmaya gerek kalmıyor. Pazarlanacak kaliteli ürünler hazır, dijital platform hazır, en yakın tanıdıklarla başlanırsa müşteri potansiyeli de hazır… Geriye sadece biraz gayret kalıyor.

    Böyle bir iş modeliyle bizi tanıştırdığınız için size ve Atomy firmasına çok teşekkür ediyorum. Başarılı olmak emek ister. Ben varım bu yolculukta…

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu