BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Turkcell Depremzedelere El Uzattı! Başvuru Şartları ve Başvuru DETAYLARI! basvurusonucu

Türkiye’nin sevilen operatörü Türkcell bu kez depremzedeleri istihdam edeceğini açıkladı. Buna göre toplamda 1.100 personel alımı yapılacak.

Turkcell Depremzedelere El Uzattı

Bilindiği gibi depremden 11 il etkilenmişti. Moral verici bir haber olan personel alımı adeta halk tarafından alkışlanacak hareket olarak algılandı.

Depremden Etkilenen Depremzedeler Bir Nebze Rahatladı

Turkcell bilindiği gibi Türkiye’de sağlam bir kullanıcı kitlesine sahip operatördür. Özellikle telefon ve iletişim konusunda çok fazla tercih edilen bir operatör olduğu gibi yine kurumsal olarak hizmet veren kurumsal bir firmadır. Özellikle bu kapsamda personel alacağını duyurması ile birlikte hangi alanlara personel alacağını da duyurdu. Seferberlik olarak ifade ettiği istihdam kadrosunda Turkcell Bu kez diğer kurumlara göre örnek olacak bir hareket başlattı.

Deprem bilindiği gibi 6 Şubat 2023 tarihinde ülkenin 11 ilinde hasar bıraktı. Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremin Hatay, Osmaniye, Adana Diyarbakır, Urfa, Adıyaman, Antep, Kilis, Malatya, Elazığ etkilendi. Toplamda 11 olması nedeniyle 1100 personel alımı yapılacağı belirlendi. Buna göre her şehirde 100 personel alacağı görülüyor.

turkcell depremzedelere el uzattı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!
turkcell depremzedelere el uzattı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Alacağı kadrolar yine Türkcell’in bu konuda ihtiyacı olan açık kadro olarak ifade ediyor. Açık kadrolar hangileri?

Turkcell Hangi Kadroları Açtı

Genel olarak çağrı merkezi alımı yapacağı bilinse de özellikle bilgi teknolojileri, bilgi işlem olarak alım yapacak. Satış departmanında ve finans departmanında özellikle alım yapacak. Bu durumda açık listeler yayınlanmaya başladı.

Başvurular depremzede vatandaşlar için resmi sitesinde yayınlandı. Türkcell’in resmi sitesinden Online olarak başvurular yapılabilirken aynı zamanda isteyen kişi operatör firması olan Turkcell için başvurularını mail yoluyla da iletebilir.

turkcell depremzedelere el uzattı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!
turkcell depremzedelere el uzattı! başvuru şartları ve başvuru detaylari!

Türkcell’in yapmış olduğu bu kadro açma konusu birçok koruma ve kurumsal firmaya örnek olacak nitelikli bir hareket olduğunu söyleyebiliriz. Açmış olduğu kadro sayesinde depremden etkilenen vatandaşların Hatta depremden kaynaklı olarak işini dahi kaybeden vatandaşların nebzede olsa serpti. Halkın bu zor günlerinde toparlanması için bu tip uygulamaların önemli olduğunu biliyoruz. Yaraları sarmak adına yapılan bu tip eylemler orada yaşayan vatandaşlar için oldukça değerli bir konudur. Türkcell’in yapmış olduğu bu iş imkânı birçok kişi merhem olacak nitelikli diyebiliriz

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu