BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Türkiye İş Bankası Duyurdu! Mobil Uygulamayı İndirene 10 Bin TL Yatırılacak! Üstelik Yüzde 0 Faiz Fırsatı İle! basvurusonucu

Enflasyonun giderek artması sebebi ile bir süredir nakit sıkışıklığı içerisinde olan tüketiciler, son dönemlerde özellikle ABD’de yaşanan olumsuz gelişmelerden ötürü panik olmaya başladı. 2008 yılından bu yana yaşanan en büyük ekonomik krizin içerisinde olan ve bu krizi 3 bankanın iflası ile gözler önüne seren Amerika, verdiği kararlar ile küresel çapta dengelerin değişmesine neden oldu. Normal şartlarda 50 baz puanlık faiz artışına gitmesi beklenirken bankacılık krizinin patlak vermesi neticesinde 25 baz puanlık artış yapan ve bu yıl içerisinde enflasyon arzu edilen seviyelere düşene kadar faiz artırımlarına devam edeceğini belirten FED, dolar endeksinin güçlenmesine ve dolayısı ile de Türk Lirası’nın değer kaybetmesine yol açtı.

FED’den gelen kararlar ve yapılan açıklamalar neticesinde rekor tazeleyen altın fiyatları ve döviz kurları, vatandaşların ilerleyen günlerde geçim dertlerinin daha da artacağı yönünde endişelere kapılmalarına neden oldu. Bu durumu nakit ihtiyaçlarını bir şekilde gidererek tolere etmeye çalışan tüketiciler, bankaların finansman desteklerini yakın takip altına aldı. Bu noktada devreye giren Türkiye İş Bankası, nakde olan ihtiyaçları sebebi ile uykuları kaçan tüketicilere uygun çerçevede finansman desteği vereceğini bildirerek detayları paylaştı.

FAİZSİZ DESTEĞİNİ DUYURDU!

i̇ş bankasından faizsiz kredi! hemen başvur! parani al!

Türkiye’nin en önemli bankalarından olan ve sektörde edinmiş olduğu deneyim sayesinde avantajlı kampanyalar düzenleyen Türkiye İş Bankası, nakde olan ihtiyaçlarının artması sebebi ile zor günler geçiren tüketiciler için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Banka, yeni kampanyasının bir finansman kampanyası olduğunu ve kampanya kapsamında faiz oranının sıfırlanmış olduğunu belirtti.

İŞ BANKASI FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASININ AYRINTILARI

Düzenlemiş olduğu kampanyanın yalnızca yeni müşterilerinin başvurularına açık olduğunu belirten Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamında verilecek olan azami nakit desteğinin 10 bin TL olduğunu ifade etti. Banka, çekilen nakit avans tutarının 5 aya kadar taksitlendirilebileceğini bildirdi.

İŞ BANKASI FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU EKRANI

Türkiye İş Bankası’nın faizsiz nakit desteğinden faydalanmak isteyen tüketiciler, ay sonuna kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden müşteri olma süreçlerini tamamlamalı ve ardından da aynı uygulama üzerinden kart başvurusunda bulunmalılardır. Kart başvurusunun onaylanmasını takiben faizsiz taksitli nakit avans ürünü tanımlanacak ve “başvurular” ekranı üzerinden ürüne müracaat etmek mümkün olacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu