BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Türkiye’nin İlk ve Yerli Otomobili TOGG’un Çekilişleri Ne Zaman Yapılacak? Yapılan Çekilişin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? basvurusonucu

Türkiye’nin ilk ve yerli otomobili olan TOGG şuan itibariyle ön siparişlerini almış durumda. Türkiye’nin yerli otomobili TOGG 24 binlik ön siparişini 2023 senesi itibariyle almış bulunuyor.

Türkiye’nin İlk ve Yerli Otomobili TOGG’un Çekilişleri Ne Zaman Yapılacak? Yapılan Çekilişin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bursa’da üretimi gerçekleştirilen ilk ve yerli milli otomobil TOGG’un fabrikası da ön siparişler için çalışmaya başladı. Türkiye’nin ilk ve yerli otomobilin TOGG’un kura çekilişinin ne zaman olacağı merak ediliyor.  İlk yerli milli otomobil TOGG’a pek çok sayıda meraklı müşterileri ile bir araya gelmiş bulunuyor.

İlk Yerli Milli Otomobil TOGG’un Fiyatları Nasıldır?

İlk yerli otomobil TOGG için geri sayım başlatıldı. Türkiye genelinde milyonlarca TOGG meraklısı vatandaşlar, yerli otomobilin çekilişinin ne zaman yapılacağını merak ediyor. Ayrıca bu çekilişin ne şekilde ilerleyeceği de merak konusudur. İlk yerli ve milli otomobil TOGG’un çekiliş tarihi  belirlendi. TOGG için çekilişe katılan pek çok müşteri ön ödeme için akıllı cihazlardan aracın rengini isteğine göre tercih edebilecek. 28 Mart 2023 tarihine kadar TOGG noter huzurunda yapılması planlanan dijital bir çekiliş sistemi ile ön siparişini yapmayı planlıyor.

türkiye'nin i̇lk ve yerli otomobili togg'un çekilişleri ne zaman yapılacak? yapılan çekilişin sonuçları ne zaman açıklanacak?
türkiye’nin i̇lk ve yerli otomobili togg’un çekilişleri ne zaman yapılacak? yapılan çekilişin sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bu sipariş ile beraber yerli otomobil TOGG ‘un ilk sahipleri de arabalarına kavuşmuş olacak. Ön sipariş süresi sonuna kadar noter huzurunda yapılması planlanan çekilişle sipariş etme hakkı kazanan pek çok müşteri de teslimat önceliğine hak kazanacak. Teslimat süresi için belirlenen zaman ise seçilen TOGG modeline göre değişiklik gösterecektir. Seçilen TOGG’un modeline göre çekiliş uygulanacak. Çekiliş sıranız sizin seçmiş olduğunuz modele göre ya önce ya da sonraya kalabilecek.

türkiye'nin i̇lk ve yerli otomobili togg'un çekilişleri ne zaman yapılacak? yapılan çekilişin sonuçları ne zaman açıklanacak?
türkiye’nin i̇lk ve yerli otomobili togg’un çekilişleri ne zaman yapılacak? yapılan çekilişin sonuçları ne zaman açıklanacak?

Türkiye’nin İlk Yerli ve Milli Otomobili TOGG

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili olan TOGG pek çok müşterisi için ön siparişini tamamlamış bulunuyor. Ön siparişini tamamlayan TOGG 2023 senesinin sonuna kadar araçları sahiplerine teslim etmeyi hedefliyor. İlk yerli ve milli otomobil TOGG’un fiyat aralığı ise en az 953.000 TL’den başlayarak etiket fiyatını belirlemiş durumda. Yerli otomobil TOGG’un satış fiyatları ise seçilen modele göre farklı olacak.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu