BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Türkiye’nin Otomobili Togg 24 Saatte Rekor Sipariş Aldı! basvurusonucu

Togg ay sonuna doğru teslimatlara başlayacağını duyurdu. Tok resmi Twitter hesabından paylaşmış olduğu tweet’te 24 saatte 20.000 150 tane ön sipariş aldığını açıkladı. Toggdan yapılan açıklamaya göre 2024 senesine kadar 20.000 tane araç üretimi yapılacağını aktardı.

Türkiye’nin Otomobili Togg 24 Saatte Rekor Sipariş Aldı

20 bin tane araç için belirlenmiş olan fiyat yüksek taleple karşılandı. Bir gün içinde bir senelik üretimden fazla oranda sipariş geldi. Bu demek oluyor ki aracı ilk gün sipariş veren de dahil olmak üzere birçok kişinin sipariş etmiş olduğu aracı en az bir sene bekleyeceği ortaya çıktı.

2024 Senesine Kadar 20.000 Tane Üretim Yapılacak

Togg ay sonunda itibaren teslimat işleminin gerçekleşeceği bildirdikten sonra 24 saat içinde 22.000 150 tane ön sipariş aldı. Yapılan üretim planı doğrultusunda sipariş edilen araçların bir bölümü 2024 senesinde teslimi yapılacak.

Türkiye’nin otomobil girişim grubu tarafından gerçekleştirilmiş olan açıklamaya göre ay sonunda itibaren teslimatların yapılacağı paylaşılırken 24 saat içinde 22.150 tane T10X’i ön sipariş verildi. Toggun resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda 24 saat içinde 22.150 tane siparişin oluştuğunu açıkladı. Togg ay sonundan itibaren araç sipariş veren kişilere teslimatının yapılacağını bildirdi. Togg resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet de anlık Tok teknoloji kampüsünün kareleri de paylaşıldı.

türkiye'nin otomobili togg 24 saatte rekor sipariş aldı
türkiye’nin otomobili togg 24 saatte rekor sipariş aldı

22.000 150 Adet Sipariş

2024 senesine kadar 20.000 tane üretim gerçekleştireceğini açıklayan togg T 10x modeli için 24 saat içinde 22.000 150 tane siparişin talep edildiği bildirildi. Yapılmış olan üretim planı doğrultusunda siparişi yapılan araçların bir bölümü ancak bir sene sonra teslim edilmesi söz konusudur. Yerli otomobil Togg elektrikli modeli T 10x mart sonunda kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin yerli otomobili daha hızlı etkin ve verimli bir deneyim sunmak için Türkiye’nin 7 bölgesinde deneyim merkezleri servis ve teslimat noktaları açılıyor. Türkiye’nin yerli otomobil hayali Togg ile gerçeğe dönüştü. Tok t10x modeli kullanıcılar ile buluşmak için gün sayıyor.

türkiye'nin otomobili togg 24 saatte rekor sipariş aldı
türkiye’nin otomobili togg 24 saatte rekor sipariş aldı

Şimdilik süreçte satış ve satış sonrası yapılanmasında planları doğrultusunda ilerliyor. Kullanıcıya yakın olmak için direkt satış modelini seçen Togg dijital ve fiziksel deneyimi harmanlayan hibrit bir yapıda hizmet vermek için tüm organizasyonu oluşturuyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu