BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınlandı! Başvuru DETAYLARI! basvurusonucu

Öğretim üyesi olarak çalışmayı planlayan kişiler için Ufuk Üniversitesi öğretim üyesi ilanları ile birlikte alım yapacağını duyurdu.

Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Yayınlandı

Resmi anlamda Yapılan bu duyuruyla birlikte öğretim üyeleri aranan şartlar dahilinde başvuruda bulunarak Ufuk Üniversitesi’nde çalışmaya başlayabilir. Meslek yüksekokulu tıp fakültesi ve iktisadi ve idari bilimler fakültesine yapılacak olan öğretim üyesi ilanlarına bu alanlardaki şartları sağlayan kişiler başvuruda bulunabilir. Her fakülte için bir doçent doktor öğretim üyesi aranmaktadır.

ufuk üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanı
ufuk üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanı

Kimler Başvurabilir

Meslek yüksekokulu ilgili alanları da doçent doktor vasfı bulunan ya da ünvanı bulunan tıp fakültesi ve iktisadi idari bilimler fakültesine başvuruda bulunmak isteyen kişilerin de aynı şekilde doçent doktor vasfı bulunan kişiler başvuruda bulunabilir.

Üniversitede öğrenim üyesi olarak çalışmayı planlayan ve doçentlik ünvanı alan kişiler Ufuk üniversitesinde çalışmayı planlıyorsa eğer şimdi açılan kontenjana başvuruda bulunarak bu haklardan yararlanabilir. Başvurular incelendikten sonra olumlu geri dönüş olduğu takdirde yayınlanmasıyla kişilerin kısa süre içerisinde şahsi anlamda giderek işine başlaması gerekiyor. Belirtilen sürelerde gelinmezse eğer kişi doçent olarak çalışma hakkını kaybedecek.

ufuk üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanı yayınlandı! başvuru detaylari!
ufuk üniversitesi öğretim üyesi alım i̇lanı yayınlandı! başvuru detaylari!

Sonuçlar Nerede Yayınlanacak

Ufuk Üniversitesi doçent doktor alımları için sonuçlar açıklandıktan sonra ve olumlu olduktan sonra üniversitenin resmi sayfasından belirtilecek. Resmi sayfada açıklama yapıldıktan sonra doçent olarak başvuran kişiler ilgili bölümlerde öğretim üyesi olarak doçent doktor olarak çalışmaya başlayabilir.

Belli aşamalardan geçtikten sonra doçentlik ünvanı alan kişiler Ufuk Üniversitesi Çalışma planlaması yapıyorsa eğer bu alanlardan yayınlanan fakülteler doğrultusunda ve şartlar dahilinde başvuruda bulunarak doçent olarak çalışmasına başlar. Başvuruda bulunan kişilerin daha önce bu alanda çalışmalarda bulunmuş olması da gerekiyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu