BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Üniversite Personel Alımları Aşçı Şoför ve 6 Branştan Personel Alımı! Başvuru İle İlgili TÜM DETAYLAR! basvurusonucu

3 farklı öğrenim kademesinden lise, önlisans ve lisans olmak üzere toplamda 6 farklı bölümden 10 kişilik kadro açıklandıÜniversitenin ilgili bölümlerinde yer almak ve kadrolu çalışmak için bekleyen adaylar için başvuru tarihi açıklandı.

Üniversite Personel Alımları Aşçı Şoför ve 6 Branştan Personel Alımı   

Bu ilana başvurmak için gerekli şartları yerine getirebilen adaylar KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. KPSS barajını geçmiş olan adaylar ilana başvuru yapabilecekler. Bazı branşlarda sadece erkek adayların başvuru yapması gerekirken diğer branşlarda hem kadın hemde erkek adaylar başvuru yapabilecekler. 10 kişilik açılan kadro için gerekli şartlar haberimizin devamında….

Üniversite Personel Alımı için Belirlenen Şartlar

Üniversite Rektörlüğünün sunmuş olduğu şartları yerine getiren adaylar için başvuru ekranı açıldı. İşte açılan kadrolar ve başvuru şartları;

Büro personeli için bir kişilik kontenjan açılmıştır. Hem erken hem de kadın adaylar başvuru yapabileceklerdir. 2022 yılı KPSS P3 puanı en az 60 olan lise , önlisans ya da lisans mezunu  adaylar başvuru yapabileceklerdir.

üniversite personel alımları aşçı şoför ve 6 branştan personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
üniversite personel alımları aşçı şoför ve 6 branştan personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Açılan kadrolardan diğeri spor uzmanıdır. Sadece erkek adayların başvuru yapması istendiği spor uzmanı branşına bir adet erkek personel alınacaktır. KPSS 2022 P3 puanı en az 60 olması istenmektedir.

Bir teknisyen alımı yine erkek adaylardan seçilecektir. Adayın en az önlisans mezunu olması ve KPSS 2022 P3 puanı minimum 65 olması istenmektedir.

Üç adet aşçı alımı yapılacaktır. 2 aday önlisans mezunlarından bir aday ise ortaöğretim mezunlarından seçilecektir.Aşçılardan biri kadın yada erkek adaylardan biri olabilir. Diğer aşçı adaylarının erkek olması istenmektedir. Eğitim durumu önlisans olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. KPSS 2022 P3 puanı minimum 60 olmalıdır. Ortaöğretim şartı aranan erkek aşçı adayının ise KPSS P94 puanı 60 olma şartı bulunmaktadır.

2 adet aşçı yardımcısı alınacaktır. Aşçı yardımcılarının ortaöğretim seviyesinden mezun olma şartı vardır. Adaylar ise erkek aday başvurularından seçilecektir. KPSS P94 puanı 60 ve üstü olması gerekmektedir.

Biri lise diğeri önlisans olmak üzere toplamda iki adet şoför kontenjanı açılmıştır. Yanlızca erkek adayların başvuruları değerlendirilecektirOrtaöğretim mezunu şoför adayları için KPSS P94 puanı 60 ve üstü olanlar ve önlisans erkek adaylar için KPSS P93 puanı 65 ve üstü olanların başvuruları değerlendirilecektir.

üniversite personel alımları aşçı şoför ve 6 branştan personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!
üniversite personel alımları aşçı şoför ve 6 branştan personel alımı! başvuru i̇le i̇lgili tüm detaylar!

Bitlis Eren Üniversitesi Başvuru Tarihleri ve Başvuru İşlemleri

14.03.2023 tarihinde Bitlis Eren Üniversitesi için başvuru formları açıldı. Adaylardan başvurularını eksiksiz bir şekilde tamamlayan ve gerekli koşulları sağlayabilen adayların başvuruları değerlendirilecektir. Başvuru yapabilmek için son gün  28 Mart 2023 tarihine kadar başvuru işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsi olarak müracaat edilmesi gerekiyor. Online yapılmaya çalışılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu