BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Uzman Yerbilimci Naci Görür’den Son Dakika Açıklamalar Marmara Depremi İle İlgili Şok İddia! basvurusonucu

Türkiye genelinde deprem olayları yaşanmaya devam ederken uzman yer bilimciler tarafından da yepyeni açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Yer bilimci Naci Görürdan ise bu sabah saatlerinde son dakika bir açıklama yapıldı. Sürekli yaşanan depremler sebebiyle Naci Görür peş peşe deprem uyarıları yapmaya da devam ediyor.

Uzman Yerbilimci Naci Görür’den Son Dakika Açıklamalar Marmara Depremi İle İlgili Şok İddia

Bu kapsamda Marmara depreminin çok yaklaştığını belirten Naci Görür vatandaşları olası bir depreme karşı uyarıyor. Naci Görür bütün yaşanan depremleri birer birer bilmesi ile tanınan bir ismi de oluşturuyor. Marmara depremi ile ilgili ise şok edici iddialar ortaya atılıyor. Naci Görür yeni iddialarını kamuoyuyla da paylaşmaya devam ediyor.

uzman yerbilimci naci görür'den son dakika açıklamalar marmara depremi i̇le i̇lgili şok i̇ddia!
uzman yerbilimci naci görür’den son dakika açıklamalar marmara depremi i̇le i̇lgili şok i̇ddia!

Deprem Bilimci Naci Görür den Marmara Depremi Açıklaması Yapıldı

6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraşlı depremde milyonlarca sayıda Vatandaş ne yazık ki hayatını kaybetti. Ancak bu konuda deprem bilimci Naci Görür Kahramanmaraş fay hattının çok hızlı hareket ettiğini daha önceden uyarmıştı. Naci Görür’den ise peş peşe deprem uyarıları yapılmaya devam ediyor. Son yapılan açıklamada ise Naci Görür Marmara depremini oluşmasına çok kısa bir zaman kaldığını da belirtiyor. Bu konuda vatandaşlara peş peşe uyarılar yapmaya devam eden Görür Marmara depremi ile ilgili de vatandaşları uyarıyor. Olası bir depremde ise taş üstünde taş kalmayacağını ifade eden Görür vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerektiğini açıklıyor.

Naci Görürden Peş Peşe Marmara Depremi Uyarısı İddialar Şok Etti

Türkiye’nin Sismik deprem haritası yayınlanmaya devam ederken Naci Görür’den ise peş peşe Marmara depremi uyarısı yapılmaya devam ediyor. Bu konuda şok iddialarda bulunan Görür Marmara depreminin yakın bir zamanda oluşacağını da ifade ediyor. Vatandaşların olası bir depreme karşı hazırlıklı ve tedbirli olması gerektiği görüşünü de savunan Naci Görür bu iddiaları ile bir anda gündem yaratmayı başardı.

uzman yerbilimci naci görür'den son dakika açıklamalar marmara depremi i̇le i̇lgili şok i̇ddia!
uzman yerbilimci naci görür’den son dakika açıklamalar marmara depremi i̇le i̇lgili şok i̇ddia!

Yaşanan bu Flash gelişme ise vatandaşların deprem korkusu ile yaşamalarına da neden oluyor. Naci Görür Marmara depremi ile ilgili bu iddialarda bulunuyor. Vatandaşın tedbirli ve dikkatli olmaları gerektiği de Görür tarafından yapılan açıklamalarda belirtiliyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu