BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Vade Farksız Finansman Desteği Katılım Bankasında! 5 Bin TL Anında Hesabınıza Yatacak! Üstelik 2 Ay Taksit Ödemek Yok! Son Kullanım Tarihi 31 Mart! basvurusonucu

Ülkemizde cumhurbaşkanlığı seçimleri için geri sayım devam ederken küresel piyasalar üzerinde olumsuz etkilere sebep olan bazı olaylar da kayda geçmeyi sürdürüyor. Uzun süredir yüksek enflasyon ile mücadele içerisinde olan ülke yönetimlerinin faiz artırma kararlarının açıklanmaya devam ettiği şu süreç içerisinde kur farkının oluşması, tüketicilerin geçim dertlerini iyiden iyiye artırdı. Ay sonlarını getirmek konusunda bir önceki güne göre dahi daha kötü bir konumda olan vatandaşlar, bütçelerini bir nebze olsun ferahlatabilmek adına nakit arayışlarını sürdürüyorlar.

Vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının artmış olması tamamı ile alım gücünün düşmesinden kaynaklanıyorken enflasyonun yükselmesi ile birlikte bankaların büyük bir kısmında da faizlerin yukarı yönlü revize edildiği görüldü. Bu kararlar kredi ürünlerine karşı daha temkinli yaklaşmasına sebep olurken krediden başka seçeneği olmayan vatandaşlar da büyük bir borç yükünün altına girmeye başladı. Bu duruma daha fazla sessiz kalamayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, vatandaşların ceplerini dolduracak faizsiz bir finansman desteği düzenlediğini duyurdu. Katılım bankası, yeni ürününe ilişkin ayrıntıları paylaştı.

KUVEYT TÜRK’TEN VADE FARKSIZ FİNANSMAN DESTEĞİ!

Katılım bankacılığı sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Kuveyt Türk Katılım Bankası, nakit sıkışıklığı devam eden vatandaşlar için yeni bir ürün düzenlediğini duyurdu. Yeni destek ürününden yalnızca yeni müşterilerinin yararlanabileceğine işaret eden katılım bankası, detayları kamuoyu ile paylaştı.

Söz konusu kampanyayı ocak ayından bu yana başvurulara açık tuttuğunu ifade eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, kampanya kapsamında faiz uygulamasının devrede olmayacağını ve kar payının da sıfırlanacağını belirtti. Bu kapsamda tüketicilere 5 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini belirten katılım bankası, kampanyanın 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olacağını bildirdi.

TAKSİT ERTELEME GARANTİSİ!

5 bin TL’lik finansman desteği için borç ödeme süresini 12 ay olarak belirlemiş olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ilk iki ayın pas geçilebileceğini ve borçların 10 aya bölünerek ödenebileceğini ifade etti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI VADE FARKSIZ FİNANSMAN DESTEĞİ BAŞVURUSU

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan vade farksız 5 bin TL nakit desteği almak isteyen tüketicilerin, 31 Mart tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olmaları gerekmektedir. Müşteri olma süreçlerini görüntülü arama yolu ile tamamlayan tüm yeni müşteriler, ay sonuna kadar finansman ürününe başvuru yapabileceklerdir.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu