BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Van İpekyolu Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar basvurusonucu

Van İpekyolu Belediyesi tarafından yeni personel alımları gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolar duyuruldu. Belediye bünyesinde çalışacak olan personeller hakkında bütün detayları içeriğimizde görebilirsiniz.

Van İpekyolu Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları

İpekyolu Belediyesi personel Anonim Şirketi toplamda 15 kadın beden işçisi alımı yapılacağını duyurdu. Adayların tamamı temizlik personeli olarak görev yapacaktır. 20-35 yaş aralığında olan kamu haklarından mahrum bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti adayları başvuru yapabilirler. Yaşlılık ya da emeklilik maaşı almayan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için Bazı belgeler isteniyor kimlik fotokopisi sağlık raporu diploma fotokopisi kayıt örneği yerleşim yeri belgesi ve adli sicil kaydı ile birlikte başvurular tamamlanabiliyor. Van İpekyolu Belediyesi tarafından alımı yapılacak kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar 28 Mart 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Van İpekyolu Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapmak isteyen adayları hafiziye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Serdar 2 Sokak No 3 İpekyolu Van adresine bizzat başvuru yapacaktır.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu