İş Başvuru

Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

 Vigo Kurye Başvuru  Şartları ve Maaşları 2022 kapsamında araçlı ve motorlu kurye temin ederek, marka ve işletmelerin kurye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İş başvurusunda bulunacak adayların kurye olmak için aranan şartları taşımaları gerekmektedir. Bu şartları sağlayan herkes hizmet bölgesine göre kurye olarak faaliyetlerine başlayabilirler. Türkiye’de yenilikçi bir hizmet anlayışına sahip firma, birçok firma için kurye temin etmektedir.

E – ticaret sitelerinin dışında yerel, ulusal hatta uluslararası alanda faaliyet gösteren birçok firma, işletme ve platform günümüzde online satışlara odaklanmış durumda. Online satışlarda işlem hacminin her geçen gün artması ve müşteri talebinin artması söz konusu işletmelerin güvenilir teslimat politikalarını geliştirmesine neden olmuştur. Vigo kurye faaliyetleri ise bu tip sorunlara çözüm üretmeyi başaran firmalar arasında birçok kişi için kazanç kapısı haline dönüşmeyi başarıyor. Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Nedir?

Vigo kurye hizmetleri kısaca, işletmelerin kurye ihtiyaçlarını ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu sorunun çözümünde yenilikçi ve hızlı çözümler üreten Vigo, 7/24 hizmet anlayışı ile tüm işletmelerin teslimatlarını gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Türkiye genelinde 5 binden fazla kurye ve 120’den fazla merkez ofis çalışanları ile faaliyet gösteren Vigo; e – ticaret siteleri, zincir marketler, yerel satıcılar ve restoranlar başta olmak üzere birçok işletme için siparişlerin en kısa sürede ve güvenilir şekilde teslimatının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Günümüzde kurye ihtiyacının her geçen gün artmasının ardından sektörde çözüm sunan yenilikleri ile Vigo büyümesini sürdürmektedir. İşletmeler için kurye çözümleri sunarken, birçok kişi için iş olanakları da sağlar. Her zaman ihtiyaç duyulan kurye hizmetleri için devamlı işe alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sayısız kişi için istihdam sağlanır.

Vigo Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vigo kurye başvuru işlemleri için firmanın resmi web sayfasına giriş yaparak, ‘’Kurye Olmak İstiyorum’’ sayfasına erişim sağlanır. Ardından kurye işe alım başvuru formunda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesinin ardından iş başvurusu online olarak dakikalar içinde tamamlanacaktır. Motosikletli kurye olmak isteyen kişilerde aranacak en temel şartlar ehliyet olacaktır.

İş başvurusu yapacak kişilerin başvuru için gerekli şartları sağlamları halinde mevcut başvuru formunu doldurmalarının ardından değerlendirme süreci sonunda kısa bir zaman içinde taraflarına geri dönüş yapılacaktır. Başvuru formunda talep edilen iletişim bilgilerinin güncel olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022 Bu adımları takip ederek kısa sürede kurye başvurusu tamamlanabilir.

Vigo Kurye Başvuru Formunda Hangi Bilgiler İstenir?

Vigo kurye başvuru formu üzerinde kişisel ve iletişim bilgilerinin yer aldığı birçok başlık yer alır.Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022  Bu alanların tamamının eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasının ardından kısa sürede başvuru tamamlanacaktır. Başvurunun tamamlanmasının ardından işe başlamak için İK birimi tarafından çeşitli bilgi ve belgeler de talep edilebilir. Vigo bünyesinde kurye olarak iş başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin başvuru formunda doldurması gereken alanlar ise kısaca şunlardır:

 • Ad – Soyad
 • Telefon
 • E – Posta
 • Ehliyet Seçimi (A – A1 – A2 – B)
 • Çalışma Şekli
 • Çalışmak İstenen İl – İlçe
 • Tecrübe Bilgisi
 • Adli Sicil Kaydı

Başvuru formu üzerinde yer alan bilgilerin girilmesinin ardından ‘’Aydınlatma Metni’’ okuyup onaylayarak ‘’Gönder’’ seçeneği ile başvuru tamamlanabilir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022  Dakikalar içinde başvuru formu doldurularak kuryelik başvurusu yapılabilir.

Vigo Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Vigo kurye şartları motorlu ve araçlı kurye başvurusu için değişiklik gösterebilir. Motorlu kurye pozisyonu için başvuru yapacak kişilerde A1 – A2 motor ehliyetine sahip olmaları istenir. Öte yandan motosiklet sahibi olma şartı da aranmaktadır. Kendi motoru ile kuryelik yapacak kişilerin en az 2012 model ve 110 CC özelliklerine sahip motoru olması istenir.

Söz konusu şartları sağlayan kişiler ayrıca tecrübe, yaş, adli sicil kaydı ve diğer şartları da sağlamaları halinde rahatlıkla görevlerine başlayacaklardır. Günümüzde kurye ihtiyacının hemen hemen her sektörde artması nedeniyle sürekli olarak işe alımlar gerçekleştirilmektedir. Şartları taşıyan herkes başvurularını kolayca gerçekleştirebilir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Maaşları Ne Kadar 2022 ?

Vigo kurye maaşları çalışma seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Saatlik ve paket başına yapılan değerlendirmelere göre elde edilecek maaş oranları hesaplanmaktadır. Pakat başına 8 TL, saatlik ise 35 TL olarak ödeme gerçekleştirilmektedir. 35 TL’nin 5 lirası ise vardiya uyum primi kapsamında ödenmektedir.Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022

Buna göre Vigo tarafından kuryelerin sunduğu hizmetler için yapılan ödemeler kendi motoru ile çalışan kuryeler için aylık en az 13.260 TL maaş verilmektedir. Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022  Ayda 26 gün üzerinden ve 20 sipariş için belirlenen bu ücretin yanı sıra günde 13 saat çalışma ile 50 dakika mola süreleri dahil olmak üzere ayda 26 gün üzerinden 30 sipariş için aylık kazanç 18.070 TL olarak hesaplanmıştır. Vigo kurye maaşları çalışma türüne göre değişiklik gösterecektir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Çalışma Saatleri Nedir?

Vigo kurye çalışma saatleri kendi motoru ile hizmet verecek kişiler için esnek olarak belirlenebilir. Günde 10, 12 veya 13 saat çalışarak, 26 günden maaş hesaplamaları yapılır.  Kendi motoru ile hizmet veren kişiler için geçerli olan bu çalışma süreleri değişiklik gösterebilir. 10 saat çalışma için en az 40 dakika mola süresi belirlenmiştir. Günde 13 saat çalışma için 50 dakika mola süresi de süreye dahil edilmektedir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022.

Vigo Kurye Hangi Şehirlerde Var?

Vigo kurye hangi illerde var sorusu son dönemde firmaların kurye taleplerinin artması ile öne çıkmaktadır. Şuan için Türkiye’nin 16 faklı şehrinde faaliyet gösteren Vigo, teslimat hizmetlerinin daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022 olan şehirler.

Vigo tarafından hizmet verilen başlıca şehirler şunlardır:

 • İstanbul
 • Tekirdağ
 • Kocaeli
 • Bursa
 • Balıkesir
 • Çanakkale
 • İzmir
 • Denizli
 • Muğla
 • Eskişehir
 • Ankara
 • Konya
 • Antalya
 • Mersin
 • Adana
 • Kayseri

Henüz Türkiye’de 16 farklı şehirde faaliyet gösteren Vigo, İstanbul / Kadoköy, İstanbul / Beşiktaş, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa’da ofisleri üzerinden faaliyetlerini yürütmektedir. Vigo’un merkez ofisi ise Kozyatağı İstanbul / Kadıköy adresinde yer alıyor.

Vigo Kurye Yaş Sınırı Nedir?

Vigo kurye yaş sınırı yasal şartlara göre belirlenmiştir. En az A1 – A2 sınıfı ehliyet sahibi olan vatandaşların Vigo markası ile kurye olarak çalışmaya başlaması mümkündür. Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022 Araçlı kurye hizmetlerinde ise SRC 3 ve SRC 4 belgesine sahip olunması istenmektedir. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022. Türkiye’de yasalar gereği ilgili meslek gruplarında çalışmak için aranan yasal şartları sağlayan tüm vatandaşların başvuru yaparak kurye olarak faaliyetlerine başlaması mümkündür. Ancak genel itibariyle 18 ay şartı aranacaktır.Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022  Güncel iş ilanlarına göre her bir kadro için farklı yaş ve diğer şartlar aranabilir. Bu nedenle genel başvurular sırasında istenen tüm bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi gerekir.Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Yorumları Nelerdir?

Vigo kurye yorumları her meslek grubunda olduğu gibi olumlu ve olumsuz yönlere sahiptir. Zorlu çalışma saatleri ve koşulları nedeniyle olumsuz yorumlar görülmektedir.Vigo Kurye Başvuru Sonucu ve Maaşları 2022 Ancak çalışma ortamı ve ücretler birçok kişi tarafından olumlu yönde değerlendirilmektedir. Yenilikçi bir hizmet anlayışı ile birçok kentte işletmeler için teslimat çözümleri sunan Vigo, çalışanlarına sağladığı haklar ile de dikkat çekmektedir. Daha fazla başvuru sonucu için buraya tıklayınız. Daha fazla iş ilanı için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca trendyol go motorlu kurye  ve  kazançlarına sitemizden bakabilirsiniz. Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

Vigo Kurye Başvuru Şartları ve Maaşları 2022

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu