BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

WhatsApp Kullananlar Bu Habere Dikkat Tamamen Yasak Gelecek Nedeni Şok Etti! basvurusonucu

Sosyal medya uygulamaları arasında 1. sırada yer alan WhatsApp kullanıcılarını yakından ilgilendiren flaş bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. İngiltere bölge genelinde WhatsApp uygulamasının tamamen yasaklanacağı iddia ediliyor.

WhatsApp Kullananlar Bu Habere Dikkat Tamamen Yasak Gelecek Nedeni Şok Etti

WhatsApp yüklü olan cep telefonlarında uçtan uca şifreleme yapmayanların cihazlarından WhatsApp uygulamasının kaldırılacağı gelen haberler arasında yer alıyor. Bu kapsamda ise İngiltere’de WhatsApp kullanımı yapan kişiler uçtan uca şifreleme yöntemini yapmaya da başladılar. Anlık mesajlaşma uygulaması arasında yer alan WhatsApp şok edici bir gerçekle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İngiltere’de WhatsApp uygulamasının yasaklanacağı belirtiliyor. WhatsApp kullananlar ise bu haber karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

whatsapp kullananlar bu habere dikkat tamamen yasak gelecek nedeni şok etti!
whatsapp kullananlar bu habere dikkat tamamen yasak gelecek nedeni şok etti!

WhatsApp Cep Telefonlarında Artık Çalışmayacak Şok Edici Gerçek Ortaya Çıktı

Milyonlarca sayıda kullanıcıları hitap eden WhatsApp cep telefonlarında artık çalışmayacak haberleri şok edici gerçekleri de ortaya çıkarmış oldu. İngiltere’de WhatsApp kullanımının tamamen yasaklanacağı ise gelen diğer iddialar arasında yer alıyor. Bu kapsamda ise WhatsApp kullanımı yapan kişiler uçtan uca şifreleme yöntemi ile ilgili araştırma yapmaya da devam ediyor.

Genel olarak bakıldığında güvenli bir sistem olarak değerlendirilemeyen WhatsApp uygulamasının yasaklandığı da şok edici gerçekleri beraberinde getiriyor. İngiltere’de bir süreliğine yasaklanacağı öğrenilen WhatsApp uygulaması ise kullanıcılar arasında tartışmaları da beraberinde getiriyor. İngiltere’de bir süreliğine WhatsApp uygulamasını yasaklandığı da gelen diğer haberler arasında yer alıyor.

whatsapp kullananlar bu habere dikkat tamamen yasak gelecek nedeni şok etti!
whatsapp kullananlar bu habere dikkat tamamen yasak gelecek nedeni şok etti!

WhatsApp İngiltere’de Neden Yasaklandı Kullanıcılar Araştırma Yapıyor

WhatsApp uygulaması milyonlarca sayıda kişi tarafından popüler bir şekilde tercih ediliyor. Ancak uygulama hakkında tartışmalı konularda dikkat çekmeyi başarıyor. WhatsApp İngiltere’de bir süreliğine yasaklanmıştı. Ancak elde edilen verilerde İngiltere bölge genelinde WhatsApp uygulamasının tamamen yasaklandığı bilgileri paylaşılıyor.

Bu kapsamda ise WhatsApp kullanımı yapan tüm kişiler paneller üzerinden neden yasaklandığına dair araştırma yapmak durumunda da kalıyor. Ortaya çıkan analizlerde ise WhatsApp uygulamasının cep telefonlarında kullanılmaması gerektiği yönünde görüş ayrılıkları da ortaya çıkıyor. Önümüzdeki günlerde WhatsApp uygulamasının İngiltere bölge genelinde yasağın ne zaman kaldırılacağı hakkında da yetkililerden bilgi açıklaması yapılması da bekleniyor.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu