BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Yargı Dizisinden Heyecan Dolu Fragman… basvurusonucu

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan ve ikinci sezonuyla oldukça ilgi çeken Yargı dizisinin 57. bölüm ikinci fragmanı geldi.

Yargı Dizisinden Heyecan Dolu Fragman 

Sürprizlerle gelen fragmanda yaşanan gelişmeler Yargı dizisi izleyenlerini adeta şoka uğrattı. Özge’nin cinayet itirafı ve gelişen olaylarla Yargı dolu dizgin devam ediyor.

Ceylin Ömer’le İlgili Ne Yapmaya Çalışıyor?

Rıdvan’ı öldüren Kesik’in mezarlıkta bulunan cesedi gören bölüm Eren Komiser ve Ilgaz’ı hayli meraklandırmıştı. Kameralar ve olay yerinde bulunan saç teli sayesinde Özge’nin cinayetle ilgisi olabileceği ifade eden ikili ne yaparsa yapsın itirafı alamadı. 57. bölüm fragmanında Kesik’i öldürdüğü için hayatı tehlikede bulunan Özge evden kaçar ve Ilgaz Savcı’ya her şeyi itiraf eder. Ceylin’in Özge’ye yardımından haberi olmayan Ilgaz ise olaylar karşısında artık sinirlerine hakim olamaz.

yargı dizisinden heyecan dolu fragman...
yargı dizisinden heyecan dolu fragman…

Diğer yandan Ceylin ile yemek yediği görülen Ömer’in ne yapmaya çalıştığı merak konusudur. Yekta’nın sonradan ortaya çıkan ve oldukça tehlikeli bir hal almaya başlayan Ömer ile Ceylin arasında ne gibi bir konuşmanın geçtiği izleyenleri ayrıca meraklandırdı. Yemek masasına gelen ve Ceylin’i oradan alan Ilgaz ise Ömer’e artık güvenmediğini açık açık itiraf eder. Osman’ın sarf ettiği sözleri duyan Parla ise oldukça etkilenir ve ne yapacağını bilemez.

Son Bölümü Meraklandırdı

  1. bölüm sonunda kesik bir elin ortaya çıkması ve bu elin Savcı Pars’a ait olduğu izlenimi seyircileri adeta şaşırttı. Savcı Pars karakterine hayat veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak’ın projeden sağlık sorunları sebebiyle ayrılması ve senaryoda öldü gibi gösterilmesi gündemde olan Yargı’nın gidişatı ise gündeme gelen şekliyle aynı oldu. Çok sevdiği Rıdvan’ın ölümü ve Kesik’in peşine düşmesi Savcı Pars’ın sonunu getirdi.
yargı dizisinden heyecan dolu fragman...
yargı dizisinden heyecan dolu fragman…

Yeni bölüm fragmanında Özge’nin cinayeti itiraf etmesi ve Savcı Ilgaz’dan yardım istemesi gibi detaylar olayların iyice karıştığı yönünde yorumlandı. Kendisini öldürmeye gelen kişilerden son anda kaçan Özge’nin bundan sonra ne yapacağı ve Savcı Ilgaz’ın adaleti nasıl sağlamaya çalışacağı meraklandırdı. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Yargı projesi pazar akşamları en çok izlenen yapımlar arasındaki yerini koruyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu