Memur Maaşları

ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI BUGÜN YATIYOR SSK BAĞKUR EMEKLİ NE KADAR EK ZAM VAR MI MAAŞLAR NE KADAR OLDU Market İş Başvurusu 2022

ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI BUGÜN YATIYOR SSK BAĞKUR EMEKLİ NE KADAR EK ZAM VAR MI MAAŞLAR NE KADAR OLDU Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

411 Kişi Okudu – 3 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Milyonlarca emeklinin gündeminde zamlı maaşların yatacağı tarih yer alıyor. 13 milyona yakın SSK, Bağ-Kur emeklileri ve memurlar Ocak ve Temmuz olmak üzere senede iki kez maaşlarını zamlı alıyor. Temmuz ayının başında TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranlarının ardından emekli ve memur maaşlarına yapılan zam tutarı belli oldu. Zamlı maaşların yatacağı tarihler belli oldu. Peki, SSK Bağ-Kur emekli maaşları yattı mı? Temmuz 2022 zamlı emekli maaşları ne zaman yatırılacak?
Milyonlarca emekli ve memurun beklediği Temmuz zammı netleşti. Memurların hemen ardından emekliler de zamlı maaşlarını almaya başlıyor. İlk ödeme SSK emeklilerine yapılacak. En düşük 3.500 TL hesaplara yatacak. Bu ay yapılan zamla birlikte memurlar ve memur emeklilerinde yüzde 41.69, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinde yüzde 42.35 zam yapıldı. Maaşlarının yüzde 4’ü kadar ek ödeme alan emekliler, bu tutardaki farkı da bu ay hesaplarında görecek. Ek ödemeler emeklilerin net maaşı üzerinden yapılıyor.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu