Memur Maaşları

ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN ÖDENECEK AÇIKLANDI SSK BAĞKUR Market İş Başvurusu 2022

ZAMLI EMEKLİ MAAŞLARI NE ZAMAN ÖDENECEK AÇIKLANDI SSK BAĞKUR Memur Maaşları2022

#Memur Maaşları2022

1638 Kişi Okudu – 6 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Haziran ayı enflasyon verilerinin açıklanmasıyla emekli ve memur maaş zamları belli oldu. TÜİK haziranda aylık enflasyonun yüzde 4.95 olduğunu açıkladı.

Böylece enflasyon farkıyla, SSK ve BAĞ–KUR emekli aylıkları yüzde 42.35, memur ve emekli memur aylıkları yüzde 41.69 oranında artacağı kesinleşti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Memurların Temmuz ayı bayram maaşlarının Kurban Bayramı öncesinde zamlı haliyle ödeneceğini ifade etmek istiyorum. Yaşlı ve engelli bakım projemizi milli programa dönüştürmektir. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ev temizliğinden kişisel bakıma kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacağız. Yaşlı ve engelli aylıkları da bayram öncesi ödenecektir.” dedi.
Son dakika haberi…Asgari ücret yüzde 30 artışla 5.500 TL olurken, emekli zammı yüzde 42,35 memur zammı ise yüzde 41,67 oldu. Asgari ücrete ara zam, emekli ve memur Temmuz zammı sonrası yaşlı, engelli aylığı, işsizlik maaşı ve sosyal yardım ödemeleri de arttı.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu