BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ziraat Bankası ATM’lerinden Emekli Maaşı Çeken Emeklilere ÖDEME SAĞLANACAK! basvurusonucu

Maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere açıklama geldi. Ziraat Bankası tarafından müşterilere kampanya başlatan banka emeklilerin Türk Telekom hat sahibi olanların kampanyadan yararlanacağını duyurdu.

Ziraat Bankası ATM’lerinden Emekli Maaşı Çeken Emeklilere 80 TL Ödenecek!

Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu kampanya da Türk Telekom her yöne 750 SMS her yöne 750 dakika ve 5 GB internet gibi konuşma tariflerinden yararlanabilmesi için 12 ay tahattüte 80 TL ile sahip olacak.

Kampanya İle İlgili Detaylar ve Koşullar

Sunulan kampanya da aylık sabit indirimli ücretten yararlanacak kişilerin Ziraat Bankasından emekli maaşı alıyor olması gerekiyor. Fırsat 5GB kampanyasından faydalanmak isteyen emeklilerin ZİRAAT boşluk TC numarası gibi bilgilerini yazarak Türktelekom hattından 5555 SMS gönderip gelen SMS içinde onaylaması şartı aranmaktadır.

Türktelekom hattından sınırsız konuşma hakkı kazanacak olan kampanya katılımcıları için tarifeye yeni hat tahsisi faturasız tarifeden geçiş ve numara taşıma işlemleri için KDV ÖİV dahil olmak üzere 150 TL faturadan geçenlere ise 175 TL ücret ödemesi belirlendi. Emekli tarifesi için ise Ziraat Bankası müşterileri için 80 TL ücretlendirileceği bilgisi verildi. 12 ay tahattütte bulunan emekliler Ziraat tarifesi için 115 TL ödeyecekler. Yeni hat tahsis eden kişiler numara taşıyıp faturalı hatlardan kaydolan 1 müşteriye   Faturasız hatlardan kaydolan 3 müşteri artı kazandıracak.

ziraat bankası atm’lerinden emekli maaşı çeken emeklilere ödeme sağlanacak!
ziraat bankası atm’lerinden emekli maaşı çeken emeklilere ödeme sağlanacak!

Hatlarını İptal Ettiren Müşteriler Ne Yapacak?

Hatlarını iptal ettiren abonenin ön ödemeli hatta geçecek olması durumunda kampanya döneminde sunulan aylık indirimli ücretin fatura döneminde iptal edileceği duyuruldu. Emekli maaşını yeniden Ziraat Bankasından alan emekliler için kampanyanın süreceği duyuruldu. Kampanya kapsamına göre yeni hat tesis etme, numara taşıma, başka operatöre numara taşıma, hat iptal etme, faturasız hatta geçme gibi durumlardan dolayı düzenlenen faturada tarife aylık indirim ücretinin orantılı olan kısmı kampanya indirimine yansıtılacak.

ziraat bankası atm’lerinden emekli maaşı çeken emeklilere ödeme sağlanacak!
ziraat bankası atm’lerinden emekli maaşı çeken emeklilere ödeme sağlanacak!

Kampanya ile ilgili değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı Ziraat Bankası ve Türk Telekom hakkını saklı tutmaktadır. Kampanyaya katılanların yeni hatları ile SMS ile 5555′ TC numaraları ile başvurmaları gerekiyor. İsteyenler işlemlerini Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak kampanya ile ilgili detayları öğrenip istedikleri takdirde kampanyaya katılabilecekler.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu