BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ziraat Bankası Banka Kartı Kullananlar Dikkat 2000 TL Yükleme Yapılacak! Hemen Kontrol EDİN! basvurusonucu

Emeklinin Bankası olarak bilinen Ziraat Bankası’ndan yepyeni açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda ortaya çıkan bir bilgi de Ziraat Bankası banka kartı kullananları yakından ilgilendiren yeni bir bilgi paylaşımı da yapıldı. Ziraat Bankası banka kartı kullananlar için 2000 Türk lirası tutarında bir ödeme yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası Banka Kartı Kullananlar Dikkat 2000 TL Yükleme Yapılacak

Kart sahipleri 31 Mart’a kadar başvuruda bulunduklarında 2000 Türk Lirası ödemeyi anında alabilecekler. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası mobil şubecilik üzerinden de konuya dair tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde öğreniliyor. Banka tarafından sunulan bu ödemeden faydalanmak isteyenlerin 31 Mart’a kadar başvuruda bulunmaları gerekli oluyor.

ziraat bankası banka kartı kullananlar dikkat 2000 tl yükleme yapılacak! hemen kontrol edi̇n!
ziraat bankası banka kartı kullananlar dikkat 2000 tl yükleme yapılacak! hemen kontrol edi̇n!

Ziraat Bankasından Yepyeni Bir Kampanya Haberi Daha Geldi 2 Bin TL Hesaplara Geçiyor

Kampanya haberlerine bir yenisi daha eklendi. Tüm bankalar arasında yaşanan kampanya yarışları devam ederken Ziraat Bankasından da yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Banka tüm müşterileri için toplamda tamı tamına 2 Bin TL ödeme yapacağını belirtiyor. Ancak kampanya için bir takım detaylar yer alıyor. Koşullar arasında ise bankkart ile tatilbudur dan alışveriş yapılması yer alıyor.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyaya bankkart kullanıcıları katılım sağlayacak. Tatilbudur üzerinden bankkart ile alışveriş yapanların hesaplarına anında 2 Bin TL ödeme tanımlanacak. Ziraat Bankası tarafından açıklanan kampanya kapsamında Tatil budur üzerinden alışveriş yapılması aranan en temel şartları da oluşturuyor. 31 Mart’a kadar şubeler ve mobil bankacılık üzerinden başvurular alınacak.

ziraat bankası banka kartı kullananlar dikkat 2000 tl yükleme yapılacak! hemen kontrol edi̇n!
ziraat bankası banka kartı kullananlar dikkat 2000 tl yükleme yapılacak! hemen kontrol edi̇n!

Ziraat Bankası’ndan Kampanya Üzerine Kampanya Duyurusu 2000 Türk Lirasını Alabilirsiniz

Milyonlarca emekli olan vatandaşın Bankası olarak bilinen Ziraat Bankası’ndan kampanya üzerine kampanya haberleri duyurulmaya devam ediyor. Son yaşanan gelişme ile birlikte ise Ziraat Bankası bankkart ile yapılan alışverişlerde Toplamda 2000 Türk lirası kart sahiplerinin hesaplarına yatırılacağı belirtiliyor. Ancak bu kapsamda Tatil budur Sitesi üzerinden bankkartlar ile alışveriş yapılması da gerekli oluyor. Konuya dair tüm detay ve ayrıntılar içinse Ziraat mobil bankacılık şubesi üzerinden iletişim kurulabiliyor. Banka tarafından duyurulan kampanyaya katılım içinse 31 Mart’a kadar alışverişlerin yapılması da gerekli oluyor.

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu