BaşvuruFinans BaşvuruGüncel HaberlerResmi BaşvuruSosyal Başvuru

Ziraat Bankası Personel Alımı Güncel İş İlanları! Başvuru Detayları basvurusonucu

Ziraat bankasında çalışmak isteyen personel adayları için beklenen haber geldi. Ziraat bankası tarafından güncel olarak işe alım ilanları yayımlanacak. Başvuru şartlarına göre en az lise mezunu olan adayların açılan kadrolarda istihdam edilmesi sağlanacak.

Ziraat Bankası Personel Alımı Güncel İş İlanları

Günümüzün Ziraat Bankasının kökeni cumhuriyetin ilk yıllarına dayanmaktadır. Banka belirli aralıklarla personel alımı ilanı yayınlanmaktadır ve başvuru kılavuzu da bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru kılavuzunu ve tarihlerini takip ederek güncel ziraat bankası ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Başvuru sürecinin sonuçlanmasından sonra ziraat bankasının yetkili departmanı olan insan kaynakları ekibi tarafından başvurunuz değerlendirilir. İstenen Kılavuzda yayınlanmış olan şartları sağlayan personel adayları sözlü ve yazılı mülakata tabii olurlar. Hem kadrolu personel hem de belirli aralıklarla stajyr öğrenci alımı da yapmaktadır. Ziraat bankası açmış olduğu personel alım ilanlarını kendi resmi internet adresi üzerinden duyurmuştur

ziraat bankası personel alımı güncel i̇ş i̇lanları! başvuru detayları
ziraat bankası personel alımı güncel i̇ş i̇lanları! başvuru detayları

Ziraat Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Banka personeli olmak için başvuru yapan adayların eğitim şartlarını karşılıyor olması gerekmektedir.  Ön lisans, lisans ve yüksek lisans olmak üzere toplamda üç eğitim seviyesinden alımlar yapılmaktadır. Açılmış olan ilanları dikkatle inceledikten sonra size uygun olan ilana başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların T.C vatandaşı olması gerekmektedir. Kamusal haklarından mahrum kalmamış ve daha önce çalıştığı kurum veya kuruluştan disiplin cezası alıp ayrılmamış olması istenilen şartlar arasındadır. Banka tarafınca yapılacak başvuru süresi tamamlandıktan sonra arşiv ve güvenlik soruşturması yapılarak olumlu bir sonuç alınması gerekmektedir. Olumsuz sonuçlarda aday başvuruları geçersiz sayılacaktır.

ziraat bankası personel alımı güncel i̇ş i̇lanları! başvuru detayları
ziraat bankası personel alımı güncel i̇ş i̇lanları! başvuru detayları

Banka Personeli Alımı Başvurularına Dair DETAYLAR ve Başvuru Yeri Nedir?

Ziraat bankası güncel olarak üniversite öğrencilerine staj imkanı sunduğu başvuru formunu resmi internet adres üzerinden açmıştır. Başvuruda bulunmak isteyen üniversite öğrencileri kariyer kapısı resmi internet sitesi üzerinden veya e devlet aracılığı ile başvurularını yapabileceklerdir. Başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilecek olup ön başvurusu olumlu olan adaylara sözlü ve yazılı sınav uygulaması yapılacaktır. Başvuru şartlarını tamamlayamayan adayların başvuru sonuçları geçersiz sayılarak değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 

içeriğimizi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayını

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu